Wpis z mikrobloga

Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czemu ludzie mieszkający w gównostanach i krajach 3 świata jak Wietnam, Malezja, RPA, Nigeria i inne Indie tak bardzo podniecają się drapaczami chmur xD? Dosłownie ostatnio widzę jakiś spam tym na FB jak jakieś miasto w gównostanie wyglądało 40 lat temu i jak dzisiaj, no i zawsze wstawiają tam tylko te wieżowce. Nie poziom życia, tylko Wieżowiec bez kanalizacji, pod którym ludzie pracują 15godzin za 10$ dziennie.
A w komentarzach samozachwyt jak to oni są wielcy, a Europa stoi w miejscu, porównanie do Europy, że tu nic sie nie zmienia i ogólnie zła, bo ma niskie budownictwo xD

Co z tego, że Europa ma najbogatsza kulturę, jest najbezpieczniejsza, najbogatsza, ma najlepszą infrastrukturę medyczną, socjalną, logistyczną, technologiczną, społeczną. Jest tu najwyższy poziom życia, najwięcej zabytków i jest pełna historii.
Nie, to zły kontynent który upada xD Czy Oni naprawdę mają aż takie kompleksy względem zachodu?

#swiat #europa #polska #patologiazmiasta #bekazpodludzi #polityka #pytanie
GlenGlen12 - Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czemu ludzie mieszkający w gównostanac...

źródło: xD

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 2
@GlenGlen12 no bo to coś co widać. co z tego że 10 minut pieszo dalej ludzie srają na ulicy i myją się w tym a potem jedzą ryż gołymi rękami bez mycia ich
  • Odpowiedz
Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czemu ludzie mieszkający w gównostanach i krajach 3 świata jak Wietnam, Malezja, RPA, Nigeria i inne Indie tak bardzo podniecają się drapaczami chmur xD?


@GlenGlen12: A czym innym mają się jarać?xD

A w komentarzach samozachwyt jak to oni są wielcy, a Europa stoi w miejsc


W takim układzie niech tam zostaną zamiast pchać się do Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz