Wpis z mikrobloga

Jak wielkim wstydem będzie iść na wesele młodszej siostry samemu? 33 level here. Prawdopodobnie będę jedyna samotna osoba - nie licząc tzw młodzieży szkolnej i jakiś starych ciotek. Nie jestem typem kolesia, który będzie sam wyrywał do tańca obce kobiety (przegryw here)

Nie mam żywcem kogo wziąć, a nie uśmiecha mi się poszukiwanie jakiejś randomowej dziewczyny na jakiś spotted albo tfu! tinderze.

Nie bardzo sobie wyobrażam brać obca osobę na wesele siostry - zawsze się może trafić jakas Karyna co się nachleje i narobi wiochy...

Tak czy siak wyjde na totalnego spierdoksa...

#przegrywpo30tce #wesele
  • 28
  • Odpowiedz
@bulbulator90 Skoro nie masz kogo wziąć to idź sam. Co to w ogóle za kretyński zwyczaj, żeby koniecznie, przymusowo brać ze sobą jakąś "osobę towarzyszącą", choćby to była znaleziona na siłę w internecie obca osoba?
  • Odpowiedz
  • 0
@pedal7 Tzw "presja społeczna" - wkurzające docinki starych ciotek Grażyna czy wujków Januszy. Czy nawet rodziców.

Wiem, że niby za stary jestem żeby się tym przejmować, ale takim #!$%@? potrafią upkrzyrzyc życie. Jakby mało uprzykajacym była już sama samotność...
  • Odpowiedz
Tzw "presja społeczna" - wkurzające docinki starych ciotek Grażyna czy wujków Januszy. Czy nawet rodziców.


Wiem, że niby za stary jestem żeby się tym przejmować, ale takim #!$%@? potrafią upkrzyrzyc życie.


@bulbulator90: ja mam podobnie i już wiem, że jak za te 10 czy 15 lat siostra będzie wychodzić za mąż to w #!$%@? mam jej wesele i nawet nie przychodzę xD
  • Odpowiedz