Wpis z mikrobloga

Jak wielkim wstydem będzie iść na wesele młodszej siostry samemu? 33 level here. Prawdopodobnie będę jedyna samotna osoba - nie licząc tzw młodzieży szkolnej i jakiś starych ciotek. Nie jestem typem kolesia, który będzie sam wyrywał do tańca obce kobiety (przegryw here)

Nie mam żywcem kogo wziąć, a nie uśmiecha mi się poszukiwanie jakiejś randomowej dziewczyny na jakiś spotted albo tfu! tinderze.

Nie bardzo sobie wyobrażam brać obca osobę na wesele siostry - zawsze się może trafić jakas Karyna co się nachleje i narobi wiochy...

Tak czy siak wyjde na totalnego spierdoksa...

#przegrywpo30tce #wesele
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulbulator90: Ja nie moglem nie isc bo bylem swiadkiem :PP
To se poszedlem z zona od kumpla (znajomi zarowno moi jak i siorki) :PP
Skoro ja i tak musialem byc a ona lubi sie bawic to czemu by miala nie isc ze mna :P
  • Odpowiedz
  • 3
@G06DbT Moze rodzina tolerancyjna, ale mi Twój buzdygan by jednak przeszkadzał. Jeszce okazało by się że masz większego i popadłbym w Jeszce większe kompleksy.

Doceniam propozycje ale jednak podziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bulbulator90: ja chodzę sama i staram się poprostu cieszyć z tego co mogę porobić na tym weselu, np pojeść dobre rzeczy, wypic coś albo kawkę, jakbym była w restauracji np. Z ludźmi przy stole mocna pogadać, aby się nie potańczy. No i nie siedzę nigdy za długo.

Zwłaszcza jak to wesele siostry to myślę że to lepsza wersja, przecież będzie tam twoja rodzina, siostrę będziesz wspierać może coś organizacyjnie pomożesz.
  • Odpowiedz
@bulbulator90 Miej wywalone na obcych ludzi, z którymi pewnie więcej w życiu się nie spotkasz, bo to daleka rodzina. Jak lubisz jeść i chlać to siedź i korzystaj jak na normalnej domówce. Jak nie lubisz to posiedź trochę i zawiń się po kilku godzinach dziękując za zaproszenie i elo.
  • Odpowiedz