Wpis z mikrobloga

choć zapowiadało się dobrze.


@Inozythol: niby kiedy? Typ opowiada bajki dla frajerów, którzy jakoś uwierzyli, że są biedni bo w kraju są ubezpieczenia społeczne a jak ich nie będzie to wszystkim będzie lepiej xD
A maks co on potrafi zrobić to se plejstejszyn wrzucić w koszta.
@Kryspin013: Nie mam dowodów, ale zdaje się, ze to zasługa Pszemka, który steruje Memcełem. Z tego powodu obaj są do zaorania, jeśli chodzi o przyszłość ruchu wolnościowego. Szkoda tylko, że po ich wyrzuceniu zostają jakieś miałkie postacie, a reszta to mniejsze lub większe katolickie szury. Tak źle i tak niedobrze, choć wolę ekipę spoza układu, która chociaż dąży do tego co chcę, niż jawnych zamordystów, nazistów, socjalistów z pisu, po i
@Kryspin013: Nie mam dowodów, ale zdaje się, ze to zasługa Pszemka, który steruje Memcełem. Z tego powodu obaj są do zaorania,


@Inozythol: szybko żeście się obudzili. Tymczasem jak były solidne przesłanki za wiplerayzacją partii przed oficjalnym ogłoszeniem to pic rel. Najlepsze jest to, że nauropa jako starsi koledzy i koleżanki, którzy sami kiedyś byli zauroczeni korwinem, was ostrzegała przed wiplerem xD
Kryspin013 - >@Kryspin013: Nie mam dowodów, ale zdaje się, ze to zasługa Pszemka, któ...

źródło: bd526d071cfe5d725d5115a8b662380f4a5da23cd5c93f287aa9ab9f4ac4cb04

Pobierz
@Kryspin013: Nie. Oni nie ostrzegali, tylko wykonywali rozkazy dot. trollingu. Podobnie jak obecna nagonka, że niby konfa i tu najbardziej Bosak, broni pisu.
Po prostu zbiegiem okoliczności zebrało się to, że na Wiplera idzie znaleźć sporo niedomówień i wykreować wokół niego jakąś historię z tym, że #!$%@?ł prawdopdoobnie konfę od wew.
Innymi słowy zaszła korelacja. Rzeczywiście nełropie zależy na tym, żeby konfa nie miała kreta. Gdyby mieli jakieś informacje o tym,