Wpis z mikrobloga

W pytanie na śniadanie właśnie rozmawiali o problemie rosnących rozwodów. Do czego finalnie doszli?

Zanim zdecydujecie się na rozwód, mąż powinien zaprosić żonę na randkę i bardziej się postarać XDDDDDDD

Słowa nie było, że to żona może być powodem rozwodu lub żeby żona się bardziej postarała. #blackpillnasniadanie

#przegryw #blackpill #redpill #pieklomezczyzn
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyszopek129: Jakim frajerem trzeba byc zeby w 2024 roku ogladac telewizje w dodatku sniadaniowa.
Przeciez to jest papka dla debili ktora ma z debila zrobic jeszcze wiekszego debila.
:o
  • Odpowiedz
@colod: Telewizja i powszechna część internetu jest dla debili. Telewizja śniadaniowa i telewizja dla kobiet to jest instrument propagandy i ich urabiania. Warto czasami obejrzeć, żeby sprawdzić jaka narracja jest wpychana do głowy ludziom- szczególnie bezrobotnym żonkom, które siedzą z dziećmi a stary pracuje w robocie.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Zgadzam sie z Toba w calosci. Ja akurat zerkne na TV jak jestem u babci w odwiedzinach czyli raz na pol roku z racji tego ze mam do niej daleko. Rece opadaja jak sie patrzy co w niej puszczaja. A wiesz moze czy dalej jest popoludniowe pasmo dla debili czyt. Dlaczego ja, szkola, wakacje itp?
Pamietam ze jak tego typu programy wchodzily to byl dobry content dla palaczy ziola.
  • Odpowiedz
@Abismo: mogę zostać twoją prywatną kucharką, stylistką i sprzątaczką? Chętnie się zamienię i przestanę sobie niszczyć kręgosłup w robocie ()
  • Odpowiedz
@colod: boomerzy oglądają wszystko co jest w tv, a paradokumenty są tanie w produkcji więc trzaskane są masowo. ¯\(ツ)/¯
Do trudnych spraw dochodzą policjantki i policjanci, na ratunek, zaginieni, szpital i wiele wiele innych.
Na programach "naukowych" jak discovery są za to licytacje patocelebrytów- wojna o kontener i lombard.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Jakiego ja mialem w zyciu farta ze majac cztery kanaly discovery na kablowce jako dzieciak moglem z nich czerpac wiedze a nie szit.
Pamietam ze ktoregos czerwcowego wieczoru ktoregos roku mozna bylo nawet w miedzyczasie przelaczyc na tvp i ogladac serial planete małp.
ehh nostalgia
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel będziesz chodził do pracy, dawał mniej do budżetu domowego oraz robił te wszystkie rzeczy. Nadal zainteresowany? Co to są cięższe prace w domu? Ja uwielbiam majsterkować xD
  • Odpowiedz
Darmowa kucharka, sprzątaczka, pomoc domowa, niania, stylistka


@Abismo: Nie znam obecnie ani jednego małżeństwa, gdzie by to tak wyglądało i znam około 20 małżeństw, gdzie jest zupełnie na odwrót. Mam już dość tego mitu. Z jednej strony lewica i feministki chcą walczyć ze stereotypami z drugiej strony powtarzają te bzdury o dodatkowym etacie w domu. Poza tym to nie jest problem innych mężczyzn, że część kobiet wybiera sobie "łobuzów" debili
  • Odpowiedz
@Abismo: Na przykład postawienie samemu altanki, docieplenie i zrobienie elewacji- wniesienie mebli i złożenie ich, obsługa, czyszczenie pieca na ekogroszek, oraz samemu dźwiganie woreczków, rąbanie drewna, wymiana kół, klocków i tarcz w samochodzie, żeby oszczędzić. Malowanie i remonty też dochodzą- ja mogę uprawiać ogródek i warzywka, ale Ty będziesz musiała przekopywać ziemię.
Oczywiście na przykład auto czy inne remonty możesz opłacić fachowca, ale to tylko ze swojej pensji, bo ja
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel nie mieszkam w domu jednorodzinnym. Raczej nie będę, bo wolę centrum miasta. Poza tym, rzeczy które wymieniasz - większość mogę robić. Część z nich chętnie bym spróbowała, ale jednak wolałabym mieć to profesjonalnie zrobione - ocieplone i elewacja. Wyglądałoby to pewnie jak każdy remont w moim życiu- poprawianie po "fahofcah". Teraz od miesiąca poprawiam po pracy po ostatnim remoncie. Już mało zostało. Najgorszy będzie parapet - nie robiłam, w internecie
  • Odpowiedz
@Abismo: Ja zasługuję na coś więcej niż gnieżdżenie się w bloku. Jak to widzisz gdy pojawią się dzieci? Musisz mieć minimum 200 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnej.
Poza tym co roku wakacje za granicą, a w sezonie zimowym jak teraz minimum Zakopane chociaż wolałbym narty w Alpach.
Ja tylko piszę, że to czy sama zrobisz remont czy kogoś wynajmiesz to mnie najzwyczajniej nie obchodzi- to na Twojej głowie- ja mogę wybrać
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel kochany, jakie wymagania. Niestety z takimi to sobie szukaj hebanowej księżniczki zza granicy ( ͡º ͜ʖ͡º) ja poszukam sobie szarego szczurka dla anonki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel ci współcześni mężczyźni... Wychowani tylko, żeby leżeć, pachnieć i oglądać netflixa... ( ͡° ʖ̯ ͡°) a robić dzieci nie ma komu. Zaleje nas wkrótce fala muzułmanów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Abismo: Ktoś musi pracować na nasze emerytury, służbę zdrowia i wykonywać niezbędną pracę fizyczną z której wszyscy korzystamy. ¯\(ツ)/¯
Ja w sumie mógłbym robić dzieci masowo, ale te dzisiejsze leniwe kobiety nie dojrzały do roli głowy rodziny żeby mnie utrzymać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel ech, kobiety nie będą utrzymywać leniwych mężów siedzących w domu. Mamy równość płci. Nasi ojcowie, dziadkowie jakoś sobie radzili pracując i jednocześnie zajmując się domem. Musieli zajmować się domem i dziećmi, bo mamy i babcie były zmęczone po pracy, zajęte żłopaniem piwa z koleżankami, oglądaniem Mody na sukces, dynastii.
  • Odpowiedz