Wpis z mikrobloga

@zombine: Gdzie tu szurstwo? Nie każdy musi popierać przymusowe szczepień jak np. Djokovic i nie każdy musi się zgadzać z polityką wobec uchodźców z Ukrainy xD

Ja dla przykładu zaszczepiłem się tylko dlatego, że szury w Niemczech tego wymagali żeby mógł pracować. Normalnie to też bym się nie szczepił, bo nie czułem takiej potrzeby. Też jestem szurem?
  • Odpowiedz
ty chodziłeś do szkoły? Wygląda na to że nie.


@nigihayami32: Skończyłem polibudę.

szczepionki to spisek Gatesa do sterowania ludźmi. Poza tym nie działają i służą depopulacji. Tak twierdzili kandydaci Konfy. Teraz widzisz?


@Anakee: Konkretnie ta Pani tak twierdziła?
  • Odpowiedz
szczepionki to spisek Gatesa


@Anakee: Raczej spisek big farmy na wyciągnięcie hajsu od rządów przy pomocy przekupstwa i lobbingu. Gejts ma w tym interes, więc popiera. Jeszcze żeby działały. Niestety covidowe świry nadal idą w zaparte, że było warto, bo wstyd przyznać się do bycia marionetką i tańczenia jak zamordyści kazali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anakee

szczepionki to spisek Gatesa do sterowania ludźmi. Poza tym nie działają i służą depopulacji


Ale które szczepionki? Bo jeśli chodzi o te na kowid to na pewno przecież nie. Cenzura wszystkiego na temat ich skutków ubocznych i do dziś podwyższonej śmiertelności skorelowanej z wyszczepialnością we wszystkich państwach które publikują takie statystyki (w tym Australii, gdzie śmiertelność wzrosła po tym jak zaczęto szczepić nim dotarł tam kowid), gaslajtowanie i brak pomocy
  • Odpowiedz
@zombine: ciekaw jestem dlaczego PiS się nie zajął szurami za swojej kadencji? Może dlatego, że Kaczorek rozpinał rozporek przed chłopakami w hotelu MSW a Macierewicz lubił młodych pulchnych chłopaczków? Oczywiście wszystkie tasiemki jeszcze od Kiszczaka są w Moskwie i Waszyngtonie.
  • Odpowiedz
@pablum: cóż pis lubi takie klimaty wzajemnego szczucia i dzielenia, to im na rękę. Pożyteczni idioci pokroju kuców korwina i inne debile nakręcają to jeszcze bardziej, jednocześnie myśląc że należą do jakiejś elitarnej grupy społecznej która przejrzała prawdę xD. Z tego się wyrasta około 25 roku życia, ale No zostają takie #!$%@? umysłowe czasami
  • Odpowiedz
@zombine: Ta jowitka to nawet całkiem ładna szurka. Gdyby istniał prawdziwy wolny rynek, to by ją można było zatrudnić w burdelu.
Wkładasz jej w dupala a ona wtedy wykrzykuje "tak, włóż we mnie swoją szczepionkę!".
xd
  • Odpowiedz