Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirasy szczerze powiedzcie mi czy jest tu ktoś z #borderline #dwubiegunowosc w sensie facet któremu udaje się wieść normalne życie, tworzyć szczęśliwy związek? Czasami odzyskuję wiarę w to na chwile. Po czym krzywdzę kolejną laskę (internetowo, na żywo aktualnie nawet nikogo nie szukam i nie spotykam się). Powiedzcie mi czy to możliwe? Zepsułem mojej ex 9 lat życia, świadomość tego jest dla mnie okrutnie ciężka. A ona mimo to i tak mnie wspiera. Nie wiem po prostu czy ja powinienem szukać dziewczyny w ogóle i robić jakiejś nadzieje na normalny związek bo być może po prostu jestem zepsuty? Nie lecze się jak coś ale jestem pewien że mam borderline, zaburzenia osobowości narcystyczne, skłonności socjopatyczne. Wiadomo dużo problemów z prawem, nadużywanie różnych środków. A ja tak bardzo chciałem mieć szczęśliwą rodzinę, dzieciaki, żonkę, cholera mirasy... Jaki jest inny sens życia? Nie wiem nawet czy mi się te gówno chce leczyć właściwie dla samego siebie xD stany manii bywały fajne, gorsze te depresje choć wtedy mam więcej empatii i zrozumienia.
Powiedzcie mi szczerze czy tacy ludzie jak ja nadają się tylko na śmietnik?
#psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
facet któremu udaje się wieść normalne życie, tworzyć szczęśliwy związek


@mirko_anonim: z borderem nic nie zrobisz

Rozwalisz każdy związek, każdą partnerkę pogrążysz.
Miałem do czynienia z żeńską wersja ciebie. Pogoniłem, bo takie osoby nie nadają się do życia z innymi osobami.