Wpis z mikrobloga

  • 423
@rebelyell: wy się śmiejecie z tych biednych oficerów propagandowych, ale taki pereira stracił fuchę za 600 tysi rocznie, za taką kasę też bym się poprzepychał przy drzwiach. To jest prawdziwa ludzka tragedia, jakie on ma kwalifikacje? Jaką on teraz pracę znajdzie?
  • Odpowiedz
@Prezes ale za przepychanie nikt mu już kasy nie wypłaci i przecież do pracy nikt go nie przyjmie powrotem. Dla mnie to jest jakiś stres pourazowy, trauma - W takim momencie człowiek nie działa racjonalnie.
  • Odpowiedz
  • 14
@Prezes on liczy na sceny jak taka, żeby zrobić z siebie męczennika, licząc, że PiS ponownie dojdzie do władzy i wróci do zarabiania 50 kafli miesięcznie za walenie kocopołów na temat każdego, kto w jakikolwiek sposób mógłby zagrozić jego mocodawcy.
A ja mam nadzieję, że za 20 lat go spotkam w Biedrze ganiającego za dzieciakami, które ukradły monstery ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rebelyell: Jak mi on zaimponował, pod nagranie zagrał kozaka który się nie boi. A jakby za plecami usłyszał "Panie Samuelu, tu komornik" to by zrobił pod siebie wiedząc że nie ma tu łazienki aby się schować i wysłać dziecko XD
  • Odpowiedz
@Prezes: będzie żył skromnie z oszczędności zgromadzonych przez ostatnie 8 lat zarobków po 600k rocznie a dla idei może dorabiać w republice
  • Odpowiedz