Wpis z mikrobloga

Mirki, rodzi mi się pierwszy kaszojad. W związku z tym robię podejście do wyboru wózków, łóżeczek, fotelików do auta itp. oraz do dowiedzenia się tego, co wiedzieć warto w takiej chwili. Czy macie jakieś godne polecenia poradniki, vlogi, kanały, książki, cokolwiek? #rodzice #bombelek #dzieci
  • 12
@K_R_S: obczaj używane wózki na olx, wózek dobrze jakby miał wypinane koła, wózek mutsy zawsze możesz sprzedać dalej, no nome nie bardzo. Fotelik tylko tyłem i tylko nowy, raczej przymierzyć na żywo niż w ciemno z neta. Jak pogadasz ze sprzedawcą to cena będzie lepsza niż na allegro. Łóżeczka i przewijaka nieuzywalismy, oddaliśmy za czekoladę.
@K_R_S: fotelik do auta przymierzyć. Polecam obrotowy - łatwiej włożyć dziecko, może jeździ tyłem, a jakby się okazało, że ma lokomocyjną (albo już będzie większe) to jedzie przodem.
@K_R_S: u nas łóżeczko się sprawdza, mały od początku śpi w swoim pokoju, przewijaki mam dwa - jeden na komodzie na stałe, a drugi składany (przydaje się w domu i na wyjazdy).
Jak chcesz mogę Ci podesłać mój plik z listą wyprawkową. Praktycznie ze wszystkiego z niej korzystałam, jest bez gadżeciarstwa, więc jak coś Ci wpadnie w oko, można dołożyć od siebie