Wpis z mikrobloga

Zabawnie się zrobiło w gorących na mikro - kto nie popiera nowego rządu - ten PiSowiec i koniec tematu :D
Gdyby PiS odwalił nawet taką pierdołę typu "sejm bez barier", a miesiąc później stoją znowu barierki to by wykopki beke z 3 dni kręciły, a teraz to jak ktoś o tym wspomni, to PiSowiec.
Jeszcze niektórzy twierdzą, że to PiSowski portal. Ehh, trzeba będzie tagi na czarna dawać
#polityka #zalesie
  • 53
@razzor91: Nie ma żadnych barierek. Pojawiły się na jeden dzień z uwagi na wymagania bezpieczeństwa (protest). Zniknęły po proteście. Przestańcie grzać temat, pisowcy, bo się ośmieszacie.
@razzor91: wy jesteście jacyś ku*wa Jeb*ieci z tymi barierkami?!

Barierki musiały być bo był protest/manifestacja/zgromadzenie nie ważne czy pisowskie, peowskie, lgbt, skinheadow czy hodowców jedwabnikow.

Jakby się jakaś emerytka wywalila na śniegu i sobie głowę rozbiła, bo nie było by tych je*anych barierek to przez miesiąc byście plakali że manifestacja zle zabezpieczona xD
@Heroina340: Tobie odpiszę, bo widać, żeś wyjątkowo mądry.
Po pierwsze, czy wszędzie są barierki? Wywalić się można wszędzie :D
Po drugie, w dupie mam te barierki - nie o nie chodzi, tylko o to, że gdyby taka sytuacja była za rządów PiS, grzane byłoby to na wykopie kilka dni jako skandal międzynarodowy wręcz. O hipokryzji wykopków kilka słów po prostu, ale to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.
@razzor91 prawdopodobnie trolujesz, albo masz mózg konfederaty. Jeżeli nie, to słuchaj: nie widzisz różnicy pomiędzy usunięciem barierek do sejmu przed ludźmi, bardziej symbolicznie niż praktycznie, a postawieniem barierek NA JEDEN DZIEN podczas masowych manifestacji, o którą poprosiła policja jako odpowiedzialna za bezpieczeństwo? Serio, nie?
@naganiaczherculesa: Mogę to podsumować tylko "xD" - jak napisałem, gdyby taką akcję odwalił PiS, cały wykop byłby zasrany kilka dni wpisami / memami / czymkolwiek w tym temacie i wydarzenie miałoby skalę skandalu międzyplanetarnego niemal.
Po drugie, w dupie mam te barierki - nie o nie chodzi, tylko o to, że gdyby taka sytuacja była za rządów PiS, grzane byłoby to na wykopie kilka dni jako skandal międzynarodowy wręcz.


@razzor91: ale dzieje się za rządów PO, więc to wy bóldupicie, a nie druga strona¯\(ツ)/¯

Różnica jest taka że za pisu te barierki byly tam wręcz na okrągło, a teraz tylko gdy pojawia się realne zagrożenie porządku