Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam w niewielkim mieście ~40k ludzi. Chciałbym coś zmienić w swoim życiu i pójść na swoje, z tym że nie mam na razie żadnego planu i rozglądam się za możliwościami i szukam jakiejś fascynacji.

Stąd moje pytanie do Was, załóżmy, że jesteście w mojej sytuacji, chcecie otworzyć jakiś biznes i macie około 100k zł na rozkręcenie tego. Co byście otworzyli, co może się w takich mniejszych miastach przyjąć i być dochodowe, a jednocześnie nie wymaga milionowych inwestycji?

#pytanie #pytaniedoeksperta #inwestowanie #inwestycje #wies #miasto #pieniadze #wlasnafirma #firma #dzialalnoscgospodarcza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Anonim (nie OP):

załóżmy, że jesteście w mojej sytuacji, chcecie otworzyć jakiś biznes i macie około 100k zł na rozkręcenie tego. Co byście otworzyli


Nic, ja bym ze 100k zrobił zdywersyfikowany portfel giełdowy i pracował dalej na etacie dorzucając regularnie kasę do portfela, jednocześnie nie stresując się prowadzeniem własnej firmy w mało przyjaznych przediębiorcy warunkach (czyli w polsce)

@mirko_anonim: sala zabaw dla dzieci, lody - lodziarnia, usługi kosmetyczne, elektryk lub elektronik samochodowy, serwis sprzętu specjalistycznego np. pompy do betonu, dźwigi czy koparki itp.