Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu zdradziła mnie dziewczyna, byliśmy razem prawie 2 lata. Z tego co mi mówił mój kolega, to nie wyszło jej z tym facetem, z którym mnie zdradziła i ostatnio widział ją z jeszcze innym chłopakiem jak sobie szli za rękę, czyli pewnie są razem. Sprawa wygląda tak, że ją wyrzuciłem ze znajomych na fb, unfollow na instagramie już na początku jak się o wszystkim dowiedziałem, została mi tylko obserwacja na tiktoku, ale kompletnie o tym zapomniałem, a na tiktoku jak się wejdzie na czyjś profil, to przychodzi tej osobie powiadomienie. Od jakiś 2 tygodni średnio co 2-3 dni przychodzi mi powiadomienie ".......obejrzała twój profil", czyli wchodzi na mojego tiktoka, na którego kompletnie nic nie dodaje, ale w jakim celu? xD Co ona w ogóle teraz ode mnie chce? Po co mnie stalkuje skoro ma nowego chłopaka, z którym paraduje po mieście trzymając się za rękę? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim Możliwe, że jej się po prostu znudziło, ale spoko, jesteś młody. Jak ona Cię zdradziła i to dla Ciebie nie cool albo cię rozczarowało, to po prostu przestań się nią zajmować. Zastanów się nad sobą, a jak już wiesz, czego oczekujesz od dziewczyn, to dawaj dalej. Zmiany zwykle wychodzą na plus i poprawiają sytuację ( )
@mirko_anonim swoje byle sie fajnie rucha, wpada sie do nich na godzinke, dwie, je cos cieplego, grzmoci i wraca do siebie znajdujac wymowke ze duzo pracy/nauki/chory chomik. Mozna to nieraz z pol roku ciagnac zanim laska sie kapnie, ze jest wykorzystywana. Zawsze rucham swoje byle po mniej wiecej pol roku od rozstania, polecam serdecznie. Darmowe bzykanko.
@kabotyno: Na plus to chyba depresja, zaburzenia adaptacyjne, niskie poczucie wartości, psycholog i terapia + tona leków (ʘʘ) Bo ci pustak 2 lata z życia #!$%@?ła. Jeszcze się odleźć w nowym środowisku XD
@kabotyno: #!$%@? tam z nią, bez celów, pustak tylko zabawa i psiapsi co dawały dupy po klubach, jedna dzieciaka ma tak XD (sama opowiadała), brak zaangażowania w relacje, wieczna ucieczka od problemów, brak zainteresowań tylko praca, sofa netflix "Księżniczka". Jak pomyśle jakie to grube, rozstępy 80kg/172 to żałuje ze wgl. tyle z nią wytrzymałem, sprawy łóżkowe 3 razy w miesiącu decha "bierz mię" :/ nawet Loda nie zrobiła ani razu (gadaliśmy
@mirko_anonim przysiądź w ładnym miejscu, zapal szluga i przemyśl co dobrego i co złego dał ci ten związek. Ja moją byłą wywaliłem z każdego sociala, ale raz na czas lubię popatrzeć że obejrzała moje story na ig, a moim kolegom którzy z nudów wbili na jej urodziny (zaproszeni, laska głupia jak but, za to niezbyt urodziwa) powiedziała, że chciałaby się ze mną spotkać i pogadać, a ja po dwóch latach i domysłach