Wpis z mikrobloga

Kupiłam sobie to mityczne serum z Basiclab z peptydami, za dwieście złotych na promocji, i jestem załamana po pierwszym użyciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po nałożenie rumienie to mi się zrobiły wszędzie, skóra była różowo-szara, pory wielkie, grudki uwidocznione, nie przechodziło z czasem, dopiero jak na to nałożyłam krem z Ziaji za 15 złotych to się unormowało. No i żadnego natychmiastowego efektu ściągnięcia czy napięcia skory tez nie odczułam, jak na twarzingu twierdzą dziewczyny. Moja twarz wyglądała jakby się cofnęła w wyglądzie o rok. Oby to była tylko kwestia przyzwyczajenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kosmetyki #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Darten mam z Ziaji tylko krem na dzień z ceramidami, i jest w pyte lepszy niż bardzo chwalony krem z Bielendy z ceramidami, po którym miałam wysyp zaskórników. Ale na cienie to Ci nie pomogę bo sama mam ogromne i jeszcze nie znalazłam nic co by sobie z tym poradziło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudyba ja tak miałem po toniku z kwasem glikolowym. Po pierwszym użyciu miałem tak czerwony ryj, że aż się przestraszyłem, że mnie poparzyło, ale na szczęście przeszło i teraz działa normalnie. Tak samo miałem z jeszcze innymi dwoma serum. Przed kolejnym użyciem zrób patch test na jakimś małym kawałku skóry twarzy, jak nie będzie negatywnej reakcji, to będzie OK.
  • Odpowiedz
@rudyba Próbuj sobie zawsze kosmetyki na małej części szyi np. jeśli masz takie problemy. Notabene też kupiłam te sera na "black friday" i nie porwały mnie działaniem :/
  • Odpowiedz
@rudyba mam taki mega dobry face serum ici Paris xl Tester.... 5 hyaluronic i acids 1%. Dobrze się wchłania, jest trochę oleisty. Na drugi dzień jestem odmłodzony :) A mam takie serum z innej firmy to po nałożeniu było pieczątce ale to od razu ściągało skórę zmarszczki znikały.

SERUM Z 5 KWASAMI HIALURONOWYMI.

DLA SKÓRY SUCHEJ I DOJRZAŁEJ.

Serum skoncentrowane w 5 kwasach hialuronowych, które są supernawilżającymi składnikami aktywnymi.

Sposób użycia: Nakładać
  • Odpowiedz
@rudyba nigdy nie używałam serum oprócz tego z miya probiotycznego, który z czasem mnie też mam wrażenie przestał działać. Miałam próbkę Alicia Keys serum, szok i niedowierzanie co zrobiło z moją cerą po jednej nocy. Mam cerę trądzikową, rumienista, trądzik na całej klatce i plecach a uczulenie to mam chyba nawet na wodę :/ po tej próbce miałam wrażenie, że byłam pierwszy raz na zabiegu u kosmetyczki. Bardzo polecam.
pakoraban - @rudyba nigdy nie używałam serum oprócz tego z miya probiotycznego, który...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz