Wpis z mikrobloga

jak sobie poradzić ze złamanym sercem? Odrzucona miłością z powodu koloru włosów? Jak żyć wiedząc że twój życiowy ideał właśnie robi komuś loda? To chyba za dużo jak na zwykłego chuopa...


@Pechpechpech: z czasem mija samo, lecz jeśli naprawdę mocno kochałeś to i po 20 latach będziesz raz dziennie o niej myślał. Nie odrzuca się kogoś z powodu koloru włosów.
@mpetrumnigrum: @Kinda nie powiedziała mi tego w taki sposób że mnie odrzuca ale powiedziała że takie się jej podobają a ja mam inne wiec nie chciałbym nawet żeby się że mną męczyła bo oba jest moim ideałem a ja jej nie tak jak ja bym nie mógł być z blondynka tylko musi być szatynka tak samo ona by się męczyła s byłem naprawdę zakochany bo podaliśmy 24/7 i WSZYSTKO ZAWASZE BYLO
a ja mam inne wiec nie chciałbym nawet żeby się że mną męczyła bo oba jest moim ideałem a ja jej nie tak jak ja bym nie mógł być z blondynka tylko musi być szatynka tak samo ona by się męczyła s byłem naprawdę zakochany


@Pechpechpech: tak z ciekawości to ile ty masz lat?
nie powiedziała mi tego w taki sposób że mnie odrzuca ale powiedziała że takie się jej podobają a ja mam inne wiec nie chciałbym nawet żeby się że mną męczyła bo oba jest moim ideałem a ja jej nie tak jak ja bym nie mógł być z blondynka tylko musi być szatynka tak samo ona by się męczyła s byłem naprawdę zakochany bo podaliśmy 24/7 i WSZYSTKO ZAWASZE BYLO IDEALNE a teraz