Wpis z mikrobloga

pytanie głównie do #rozowepaski ale nie tylko, jak się zmuszacie do jedzenia? niestety jedzenie nawet ulubionych potraw nie pomaga, po zjedzeniu 1/3 porcji już się czuję pełna, ogólnie to jak się napiję dużo wody gazowanej, to potem żołądek pełny i też się nie chce już jeść

jecie mniej, ale częściej? stosujecie jakiś system "kar i nagród", w sensie na zasadzie "jak zjem obiad, to w nagrodę kupię sobie to i tamto"? czy jakieś apki? ja nie mam już silnej woli, żeby się zmuszać do normalnego jedzenia, wyliczyłam, że jem około 600 kcal dziennie, a nie chcę się doprowadzić do stanu osłabienia, niedoborów i wypadających włosów eh

NIE, TAKIE GÓWNO JAK APETIZER NA MNIE NIE DZIAŁA, DZIĘKUJĘ

#jedzenie #jeddzwykopem ##!$%@? #dieta #dietetyka
  • 17
@Zoyav: Peptydy na wydzielanie hormonu głodu to też jakaś opcja. Koksów się popytaj co masę robią bo oni też muszą kombinować żeby te tysiące kalorii zjeść
@Zoyav: duzo kawy pijesz? Papierosy palisz? To zabija głód ultraskutecznie. Ile posilkow dziennie, moze zbyt rzadko jesz?

Ja niebieski, ale tez ogolnie malo jem z natury.
Jak mam wejscie na mase to ogólnie jem na sile 5x na dzień i po tygodniu, no max dwoch - przestawia mi sie cos i mnie ssie doslownie co 3h. Pozniej jak koncze podbitke wagi, to znowu z tydzien dyskomfortu i apetyt wraca do bazy.
@Zoyav: byłaś kiedyś u dietetyka albo mówiłaś o tym interniście?

ogólnie to jak się napiję dużo wody gazowanej, to potem żołądek pełny i też się nie chce już jeść


a jak się nie zapchasz płynami to nie czujesz głodu, jesteś w stanie więcej zjeść? po zjedzeniu śniadania czujesz się pełna? w ogóle, historycznie zawsze tak było, że mało jesz? w dzieciństwie wyróżniałaś się na tle rówieśników, np. przy wycieczkach do maczka
@important_sample nie wiem, lenistwo chyba, jechać po pracy się nie chce, bo za dużo czasu zajmuje, zamawianie drogie więc odpada, a gotować nie lubię. przywykłam do jedzenia mało przez te lata i żołądek się skurczył, w każdym razie nie jest to spowodowane jakąś chęcią odchudzania się, nic z tych rzeczy

ogólnie to przy jedzeniu około 600 kcal dziennie powinnam mieć niedowagę sporą, ale na szczęście nie mam
Jak wspomniano, CBD jest izomerem innego popularnego kanabiboidu – THC. W odróżnieniu od THC nie ma on jednak właściwości psychoaktywnych (nie powoduje zaburzeń percepcji, pamięci czy omamów).


@NieRozumiemIronii ok, czyli nie muszę się obawiać (raz dla poprawy apetytu zapaliłam z kolegą marihuanen i miałam taki odlot że nigdy więcej)