Wpis z mikrobloga

@ThirtyDoorKey: uja prawda ten mem, Dylan był moim bodajże drugim zapachem od rozpoczęcia zabawy w perfumy, już wtedy stwierdziłem że to smród chemicznego żelu pod prysznic w stylu sosydża xd po odhaczeniu ze stu zapachów uważam nadal tak samo, smrut
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: wdepnąłem jedna nogą w gówno perfumiarzy, ale mi się udało wyjść, a już miałem jedna półkę #!$%@?ą atomizerami.
Ale Aqua Allegoria Herba Fresca to jest coś, co mogę wąchać cały czas. Perfekcja. Trzyma max 1h i to jest problem.

Za to Kouros. Nabój niczym gaz łzawiący. Kto w pracy przyjdzie, to oferuje dwie aplikacje. Za pierwszym razem zostałem zmuszony do wyprania kurtki xD
Dobry wariat.
  • Odpowiedz
@witek_rac: Otoczenie weryfikuje. Pannom sie podoba CDNIM czy Acqua di Gio, nie wspominając już o bohaterze powyższego mema, natomiast wszystkie wyszukane oudowce, kadzidlaki czy inne dziwadełka smrut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@1nfinity no tego nie znam, mam odlewke EDT i czasem używam , a z podobnych do Dylana już do mnie jedzie aqva atlantiqve, sprawdzę go chętnie bo aqvy to "moje ulubiene"
  • Odpowiedz