Wpis z mikrobloga

Możesz na granicy zbudować wysoki mur, zasieki, czujniki ruchu czy rozstawić miny. A i tak wszystko psu na budę jak wewnątrz społeczeństwa masz V kolumnę złożoną ze swoich własnych rodaczek, których szeroko rozstawione uda służą jako przejście graniczne dla całego bliskiego wschodu i Afryki ¯_(ツ)_/¯

#uchodzcy #imigranci #islam #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #facebookcontent #habibi
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - Możesz na granicy zbudować wysoki mur, zasieki, czujnik...

źródło: temp_file5375216895431838264

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Polka zaszła w ciąże z czarnym i od razu "hurr durr wszystkie polki takieee sammmeeee!" xD
Podobnie z wami facetami. Widzicie u kobiety duże piersi, pośladki i kilo tapety na twarzy to ślina wam leci i myślicie tylko członkiem ;)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
hur dur... p0lka która ma wiernrgo faceta mimo że zdradziła go z 10 byłymi twierdzi że klepki od roohania się odklejają.
Bo facetom zwiazek czy seks się nie należy, a kobiecie wierność już tak,nawet jak p0lka sama zdradziła z byłymi.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 no nieźle, wyjaśnię że tylko wy kobiety tak myślicie że takie są standardy piękna, natomiast normalny mężczyzna jest w stanie odróżnić bazyla z kilo tapety od naturalnie ładnej kobiety
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: dla mnie nie ma gorszej rasy kobiety niż p0lki wiążące się się z brudasami. Dla mnie to abstrakcja, na serio. Jak można dotknąć (nie w sensie rasistowskich) brudasa, bo oni to są po prostu brudasy nieumyte!!! No #!$%@? na pewno arabus wiązałby się na stałe z jakąś polską lochą bez żadnych zobowiązań xd
  • Odpowiedz
@Dlkvv: na wykopie ciągle szczuje się, że my kobiety lecimy na facetów dla kasy, ale ludzieee te arabusy, hindusy pracują w Polsce co najwyżej na Globo, Uber czy w jakimś sensie, więc aspekt finansowy odpada. Chodzi o to, że taki egzotyczny wtedy jest partner?!
  • Odpowiedz
  • 7
@AnulkaS34d Zapytaj koleżanek, które z takimi się umawiają. Jak dla mnie to leczenie kompleksów połączone z nieprawidłowym wzorcem męskim w rodzinie. Jeśli taka p0lka napatrzy się na biernego, pogardzanego przez matkę ojca-polaka i porówna go do wyidealizowany w mediach egzotycznego faceta, to oczywiste jest jakiego partnera będzie szukać dla siebie.
  • Odpowiedz
p0lki wiążące się z arabami powinny dostawać żółte papiery


@77023: Takim powinno się wypalać piętno na czole i odbierać obywatelstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Fajna ze mnie p0lka mająca męża Polaka z dobrą pracą, a i ja też dobrze zarabiam, ale żyj sobie dalej w swojej klatce gdzie wszystkie Polki dają czarnym, a te które nie dają to ich nie ma i jest to wyimaginowana rzeczywistości. Prawda boli? ;*
  • Odpowiedz