Wpis z mikrobloga

Możesz na granicy zbudować wysoki mur, zasieki, czujniki ruchu czy rozstawić miny. A i tak wszystko psu na budę jak wewnątrz społeczeństwa masz V kolumnę złożoną ze swoich własnych rodaczek, których szeroko rozstawione uda służą jako przejście graniczne dla całego bliskiego wschodu i Afryki ¯_(ツ)_/¯

#uchodzcy #imigranci #islam #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #facebookcontent #habibi
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - Możesz na granicy zbudować wysoki mur, zasieki, czujnik...

źródło: temp_file5375216895431838264

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • 309
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: już wkrótce 3 sezon: muj pierwszy monsz z nigerii i drugi z kongo uciekli, zostałam z dwujkom dzieciaczkuf ale teraz mam menża araba wszedzie som dupki kochana źle trafiłaś jestem w trzeciej ciąży i w końcu czuję że to miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: od tego nieroochania wam się tak klepki odklejają że nie dość, że wypisujecie takie farmazony to jeszcze w nie wierzycie, przeżywacie to i szukacie rozwiązań xD

Rozwiązanie jest proste - zająć się czymś wartościowym zamiast tworzyć niestworzone historie mające na celu oczerniać płeć żeńską.

Raz od wielkiego dzwona jakaś kobieta wyjdzie za obcokrajowca a wy już "hurr durr wszystkie bez wyjątku każda taka jest uga uga".
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Cechy jakie podobają się p0lkom u mokebe jednocześnie są dla nich odrzucające gdy posiada je Polak, magia racepill'a.
I oczywiście na dwójkę jej dzieci (wątpię by ten drugi zbyt długo z nią siedział) będą szły pieniądze Polaków którymi gardzi, poyebany ten rynek
  • Odpowiedz