Wpis z mikrobloga

Tak mówiąc poważnie, co takie dziewczynki robią w policji, w terenie? Czy ona ma realne szansę poradzić sobie fizycznie np. z większością patusów? Akurat kobiety w policji to nieporozumienie


@Michal0173: ani nie musi chodzić sama ani nie jest powiedziane że np nie trenuje czegoś i nie #!$%@?ł by cię nawet bez użycia paralizatora czy innych srodkow
@hihi_jery jaka #!$%@? szkoda, sperma ci na łeb bije? Te #!$%@? świnie katowały ludzi przez ostatnie lata, niszczyły biznesy przez co ludzie wieszali się we własnych restauracjach, wysadzały komisariaty, a ty tu #!$%@? że szkoda ich? Tfu ci w ryj
@rolnik_wykopowy nigdy jakoś specjalnie na nich nie narzekałem, robota dla mnie jak każda inna, tylko przez ostatnie lata akurat ta służba stała się częścią polityki i mam nadzieję że zostanie zaorana do zera i zbudowana od nowa. Czy to znaczy że przez wybryki np wrocławskiej policji trzeba gnoić wszystkich, czy jest to jednak wina poszczególnych komendantów?
@Dlugi_1111 no więc napisałem to wyżej. Ale rozumiem że teraz wg Ciebie zaciągnięcie się do policji to hańba dla rodziny i powinno się ich #!$%@?ć maczetami? Są pewnie nawet osoby w Warszawie które odmówiły po prostu takiego politycznego pilnowania i pewnie za swoje zdanie teraz sprawdzają krawężniki.
@hihi_jery @hihi_jery

@Dlugi_1111 Są pewnie nawet osoby w Warszawie które odmówiły po prostu takiego politycznego pilnowania i pewnie za swoje zdanie teraz sprawdzają krawężniki


Ty chyba nie wiesz jak wygląda służba. Za odmowę wykonania polecenia masz postępowanie dyscyplinarne. W najlepszym przypadku tracisz możliwość awansu, premii i wszystkiego innego na x czasu. Przesuwanie dzisiaj nie ma sensu bo są za duże braki kadrowe. To nie jest januszex.