Wpis z mikrobloga

Ile kasy warto oferować julkom w zamian za relację sponsorowaną? 3500PLN na miesiąc w zamian za całowieczorne / całonocne spotkania 2x w tygodniu, seks bez gumy i gwarancję posiadania dziewczyny na wyłączność to dobry deal?
Nie chce mi się już w sumie udawać na tych gówno-randkach w realu / przez tindera - do niczego to nie prowadzi; nie mam żadnej gwarancji sukcesu. A sponsoring jest super, bo próbowałem raz w zeszłym roku i wspomnienia są wręcz piękne; całość odzwierciedla mniej lub bardziej mój wymarzony typ relacji.
#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #sponsoring #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • 3
@HADESP2K: 42 koła w skali roku to nie jest szczególnie dużo. A klasyczne dzi.wki to w większości jest niska jakość - a przynajmniej sądząc po tym, co wykopki wypisują.
  • Odpowiedz
Ile kasy warto oferować julkom w zamian za relację sponsorowaną? 3500PLN na miesiąc w zamian za całowieczorne / całonocne spotkania 2x w tygodniu, seks bez gumy i gwarancję posiadania dziewczyny na wyłączność to dobry deal?


@D00msday: tyle to #!$%@? zarabia w dzień. Założysz jej pas cnoty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
tyle to #!$%@? zarabia w dzień.


@daniel-cryglewski: I? Nie mówię o dzi.wce, tylko normalnej lasce i nieco innym typie relacji od powszechnie przyjętego.

Założysz jej pas cnoty?


Swoją dziewczynę też pozwalasz ruchać obcym typom? Czy zakładasz jej pas cnoty? Bo wiesz, nigdy nie masz pewności - zwłaszcza w 3. dekadzie XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D00msday: cena za sponsoring za czasów, gdy się tym interesowałem (tzn. Na prywatnej uczelni byłem, gdzie co druga Ukrainka miała sponsora) to było udostępnienie mieszkania+kieszonkowe na bieliznę, zabiegi, kosmetyki.

Więc wychodzi 2,5-3k za mieszkanie (jak nie masz na własność) i 1-2k kieszonkowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: Nie wiesz, o czym piszesz najwyraźniej. Normalne dziewczyny masowo zgadzają się na jednorazowy seks za kilkukrotnie mniejszą stawkę, niż wymienione przez ciebie 3000PLN. Oczywiście mi zależy na dłuższej relacji, więc trochę inaczej muszę to rozegrać.
@pamareum: Czyli tak jak myślałem w sumie - 3500 to dolny przedział. Będę próbował zacząć właśnie od takiej kwoty ;)
  • Odpowiedz