Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, takie pytanie. Waszym zdaniem, czy Hołownia dobrze komunikuje i wykonuje swoje przemyślenia? Pytam dlatego, że sam chyba do końca nie wie, czy mandat posła Wąsika i Kamińskiego wygasł czy nie, gubi się trochę w tych konferencjach, a na dodatek przesunięty jest sejm

#polityka #sejm
  • 6
@kobiaszu wiem, śledzę to trochę i widzę jaki jest burdel, tyle że nie powiedział sam z siebie wprost i jednoznacznie, że mandaty wygasają zgodnie z prawem, a on jedynie podejmuje decyzje administracyjną i tyle. Z kolejną konferencją mówi to, ale trochę na okrętkę zamiast trzymać się jednej wersji
@mirek_januszy: myślę, że się boi jasno postawić sprawę, tzn. boi się o swój wizerunek i przyszłe wybory prezydenckie. Do tej pory jawił się jako ktoś ponad podziałami PiS/PO, kto szuka porozumienia, na kogo mogliby też oddać głos niezatwardziali Pisowcy. Teraz sytuacja zmusza go do stawienia się jasno przeciwko PiS (wydanie polecenia straży marszałkowskiej, żeby siłą wyprowadziła byłych posłów). Moim zdaniem trochę się zagalopował w tej sprawie, mógł powiedzieć "ej, ja tylko