Wpis z mikrobloga

#przegryw #redpill #blackpill #bluepill #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Cos nt normickiej rady "po prostu zagaduj dziewczyny bro". Jednymi, ktorym takie zagadywanie wychodzi sa attakcyjni goscie, ktorzy nie potrzebuja tego robic, bo dostaja jakas forme atencji od kobiet.

Sam wlasnie dobilem do setki zagadanych dziewczyn ale wiadomo, krzywy ryj to nijaka wizytowka, wiec rezultat zaden
ren-downhill - #przegryw #redpill #blackpill #bluepill #zwiazki #seks #rozowepaski #n...
  • 13
@ren-downhill: true, zagadywanie do kobiet to rak, najlepiej jest mieć w nie toalnie #!$%@? i być dla nich wredny z początku, dopiero potem po czasie "troche ją polubić", nie podchodzić ciagle, ale pokazać się i stwarzac okazje by widziała, ale samemu nie inicjować. Włącza się wtedy "okazja która niewykorzystana na zawsze przepadnie" i od wtedy po zagadaniu do niej cie nie oleje, trzeba mieć "pretekst". Nieraz widziałem totalnie brzydkich gości z
@ren-downhill: jak kolega wyżej tylko z perspektywy kobiety, nie jest to przyjemne o ile sama nie dajesz sygnałów do zagadania, nie zawsze masz humor do rozmowy, możesz być już z kimś w związku, albo pierdyliard innych spraw, które sprawią, że kobieta cię odrzuci, skuteczność tego rozwiązania oceniam na promil i to góra, więc osoby chwalące tę metodę miały farta (statystycznie na poziomie 6 w totolotku), albo #!$%@?ą od rzeczy
@nirvikalpasamadhi: ja jak olewam kobiety to po prostu zadna nigdy nie pisze nie odzywa sie itd. Tego typu rady nie działają dla brzydkich ludzi. Jedynie pisząc do kogoś można w jakiś sposób trafić w końcu na konkretną desperatke lub osobe w jakiejś #!$%@? sytuacji. Ale nie pisząc ani nic nie robiąc możesz se być 5-10 lat i nikt cie nie zauważy ani z tobą nie porozmawia. Zresztą kobiety mi i tak
@Pavulenko: tak naprawdę nie jest bardzo ważne jak przystojnie wyglądasz, oczywiście ma to jakiś wpływ i jest to atut ale ani nie wymóg, ani też nie gwarancja:

-good posture (chodzić wyprostowany, nie zgarbiony)
-noticeable grooming (nie musisz wyglądać jak model, ale ma być widać że dbasz o siebie)
-nice fitting clothing (nie za obcisłe, nie za luźne ubrania)
-a seemingly positive attitude
-good weight (tak, pasowałoby nie być grubasem, go
@nirvikalpasamadhi: no ale czaisz ze nie istnieje dla brzydkich ludzi interakcja z kobietami, jakikolwiek start? One po prostu nie odpisuja, mozesz napisac do tysiaca osob i kazda olewa, bo po prostu nie jestes atrakcyjny. Typie xd mi nawet laski na wozkach inwalidzkich nie odpisuja xD jak do ciebie kobiety odpisuja to znaczy ze w zyciu brzydki nie byles. To jest zupelnie inna rzeczywistosc chlopie, wez sobie zaloz konto z ryjem 1/10