Wpis z mikrobloga

@kalafi0r: Ta debata z Petru nie miała większego wpływu, odbyła się ponad miesiąc przed szczytowym sondażowym poparciem dla Konfederacji. Bardziej stawiałbym inne czynniki ponad tym, a zwłaszcza ogólną nieudolność sondażowni przy tych wyborach.
woją drogą to ciekawi mnie czemu tak mentzen został rozwalcowany, pewnie myślał że Petru to debil bo tak czytał na swoim Twitterze i się zdziwił.


@sandal: wydaje mi się, że to raczej przez to, że Memcen nigdy nie miał okazji z kimś dyskutować na temat wygłaszanych przez niego populizmów - te bowiem były tylko rzucane przed tłum przyklaskujących mu gimnazjalistów.
@xfin:

Oraz kompletny cham i prostak - vide wywiad z tym cichym dziennikarzem, którego Mentzen zakrzyczał swoim doktoratem ¯\(ツ)/¯


To bylo nieasmowicie żenujące, ot pokazanie jakim jest się bucem. A potem zaproszenie Petru na scenę żeby mu cisnąć jak gimnazjalista i krzyczenie "chcecie konkretów?" xD
swoją drogą to ciekawi mnie czemu tak mentzen został rozwalcowany, pewnie myślał że Petru to debil bo tak czytał na swoim Twitterze i się zdziwił.

@sandal: Petru mógł nasrać pod siebie i się w tym wytarzać, a wy i tak byście powiedzieli, że został "rozwalcowany".