Wpis z mikrobloga

@goferek: Na bank jechała na nawigacji i zapewne przez ani chwilę nie pomyślała, że coś jest nie tak jadąc polną drogą. Już kilka razy wyciągałem takich asów. Droga taka, że ciągnikiem ciężko przejechać, a ci twardo jadą, bo nawigacja tak pokazuje xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Wątpię. Jeśli dobrze poznaje miejsce ze zdjęcia, to jest to okolica Złocienia/Brzegów - tam droga prowadzi przez pola i nie ma tak na prawdę po co nią jechać. Żadna nawigacja raczej cię tamtędy nie poprowadzi (chyba że chcesz dojechać na środek pola albo nad jakieś stawy dla wędkarzy)
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy zawsze jak słyszę takie opowieści to zastanawiam się, która nawigacja jest taka "mądra". Używam Google Maps od lat i tylko raz na Węgrzech poprowadziła mnie drogą omijającą korek na autostradzie czy krajówce bokami i były dziury, że koło można było stracić ale to nadal był asfalt i przejazd przez miejscowości, a nie pola.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: mnie kiedyś google mapsy przeciągnęły przez "porządne" drogi w Rumunii (okolice Konstancy). Był jakiś korek na autostradzie chyba, ale objazd wymyślił po drogach na których było strasznie
  • Odpowiedz
@SkorpionX google maps. Wystarczy dużo jeździć w trasy i nie weryfikować jaką trasą Cię prowadzi tylko jechać tak jak nawigacja wskazuje i masz duże szanse, że wywiezie Cię w takie g---o, że w odpowiednich warunkach pogodowych i braku refleksji w odpowiednim momencie skończysz jak ta Pani ze zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Ja dużo jeżdżę i już kilka razy zamyśliłem się na trasie i jechałem według
  • Odpowiedz
@nairoht: na 100 procent Brzegi, dachy tych bloków są charakterystyczne. Jest opcja że jechała od strony Mikiego droga serwisowa, tam się ten asfalt kończy, może myślała że "jakoś przejedzie"
  • Odpowiedz
@JuneJohn no dla niego drogą to droga. Aczkolwiek mówię, ja też tej używam, a miałem więcej szczęścia. Najważniejsze to myśleć za kółkiem w każdej sytuacji, bo inaczej można czy własny samochód zniszczyć czy wypadek spowodować/nie uniknąć go.
  • Odpowiedz
@goferek: o nie to jest chyba ta p--------a droga przy Brzegach. Kurde przejadę się jutro rowerkiem tam może znajdę dalej ta octavia będzie. To jest droga Feliksa Jasieńskiego o ile się nie mylę.
  • Odpowiedz