Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają statystyki kanał YouTube po wprowadzeniu w końcówce października sztucznej inteligencji do pomocy.
Co ciekawe, te liczby już teraz są o wiele większe ale nie będę znowu sklejał screenshotów ponownie. I teraz najciekawsze... ja śledzę temat rozwoju AI i byłem przekonany, że wystarczy jeszcze niedużo i otrzymamy naprawde wspaniałe narzędzie. Zainwestowałem w AI w momencie gdy uznałem, że działa na zadowalającym poziomie (bo firmy za korzystanie z ich narzędzi zaczęły pobierać już opłaty). Stosunek ceny za usługę AI w odniesieniu do zasięgów jakie powstają to jest coś cudownego. Przewidziałem, że tak będzie i się ani trochę nie myliłem. Słyszy się często o tym, że dzięki AI przyśpieszysz swoją pracę. I to zdanie jest w pełni prawdziwe bo należy to rozumieć tak, że do wyprodukowania pewnych rzeczy potrzeba sporej ilości czasu. Jeśli AI sprawia, że tworzenie pewnych treści stało się 5x szybsze to jesteś Ty jako twórca teraz w stanie publikować 5x więcej. Dzięki temu kanał żyje i coś się dzieje. Odpadły Ci ogromne godziny nerwów, dubli, montażu, pracy którą teraz niemal perfekcyjnie wykonuje AI. Ale #!$%@? czad!

#ai #sztucznainteligencja #ciekawostki #nauka #technika #internet #youtube #chwalesie
Bunch - Tak wyglądają statystyki kanał YouTube po wprowadzeniu w końcówce październik...

źródło: AI_YouTube

Pobierz
  • 4
@Bunch: Ludzie z indii i pakistanu już wypluwają setki jak nie tysiące filmików i shortsów wygenerowanych lub utworzonych przy pomocy AI. Tak czy owak świat jest zalewany gówno kontentem 5 czy nawet 20 razy szybciej i więcej. Także nie ciesz się zbyt długo, ponieważ twoje filmiki stracą na znaczeniu i trafią na śmietnik razem i innymi. Skoro ty tak możesz robić to mogą robić to inni.