Wpis z mikrobloga

@odislaw: Jak ktoś myśli, że inny jest pisowcem bo jedzie po tusku i kaczyńskim to ma dwie klapki w głowie, to chyba proste. Dwa, pis nie robił nic poza tym by posadzić swoich na stanowiskach i rozkradać własność ludzi, to samo robił tusk za swoich rządów a teraz jak widać zaczyna od tego samego, od umieszczenia swoich ludzi bo jak patrzę po jego obietnicach to słabo mu idzie. Czy na zapałkach
@wortor Kamiński i Wąsik siedzą? Nie, czy zgodnie z prawem powinni pójść siedzieć? Nie, Czy nauczyciele dostali podwyżki? Nie, Czy TVP jest normalna? Nie, Czy Kaczyński stanął przed trybunałem stanu? Nie

Jedyny kto tutaj został zaorany to ty.
@wortor Do tego tekstem

jebią mnie te obietnice, liczy się tylko jedno, żeby upasle pisowskie świnie wylądowały w sztumie


Pogrążyłeś się całkowicie i przedstawiłeś wszystkim jako fanatyk partyjny.

W PiSie mieli przynajmniej jakieś ideały (co prawda skrajnie różne od moich i się z nimi nie zgadzałem ale mieli) wy za to jesteście puści jak jajko kota, byle by się nażreć.

Typowy Silny Razem jest typowy.
Pogrążyłeś się całkowicie i przedstawiłeś wszystkim jako fanatyk partyjny.


@Njal: raczej antyfanatyk. Do 2015 głosowałem na partie okołokorwinowe, ale od kiedy zaczęli robić przekręty na kasie to przestałem i nie głosowałem na nikogo. Sam osobiście kibicuję obecnej koalicji (nie jednej partii) aby powsadzali pisowców do więzienia za przestępstwa. I jak wg Ciebie to czyni ze mnie partyjnego fanatyka? xd

Bo moim postulatem jest wsadzanie przestępców do pierdla, a nie jakieś opowieści
tak tak, kraj to chlew bo po 8 latach rządów zorganizowanej grupy przestępczej zwanej PiS, jest szansa że ktoś poniesie konsekwencje. Kto to widziol ;(


@wortor: ale oni nie idą siedzieć za działalność w latach 2015-2023 xD
@malinq: Sposób rządzenia, obie te partie mają podobny sposób, przejecie urzędów, instytucji łącznie z mediami i podnoszenie podatków, za PO było to koło 21 podatków, za pisu koło 54 bo wszedł na pełnej socjal. Brak realizacji obietnic, przy czym pis zrobił coś co nie było nigdy wcześniej spotykane, wprowadził spory na ówczesne czasy socjal i gdyby na tym się skończyło pewnie inflacja byłaby dziś na zupełnie innym poziomie. PO z kolei