Wpis z mikrobloga

Wszystkie te biura mają to co chcesz do 3k ja jadę 5 raz 4 razy z snowshow teraz feel the flow opcją instruktora jest wszędzie. Zjeżdżać nauczysz się po 2 dniach, jeździć po trasie z dużym fanem po tygodniu.
  • Odpowiedz
tak. A ile potrzeba zeby sie na nartach jezdzic nauczyc?


@KomendaGlownaPolicji: Dużo zależy od Twojej kondycji fizycznej, przeszłości sportowej i wieku. Jeśli cokolwiek jeździsz to taki obóz będzie spoko, ale jeśli jest to zupełny początek to bym odpuścił. Poszukał najbliższego stoku i poćwiczył z instruktorem. Zobaczysz co i jak. Po takiej jeździe będziesz wiedział, które mięśnie wzmocnić, ewentualnie powtórzyć wypad na stok. Teraz taki obóz będzie miał większy sens.

tak z
  • Odpowiedz
@panmimoskok: do pierwszego złamania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby dobrze i bezpiecznie jeździć trzeba trochę czasu. Moja ciocia jeździła wyczynowo, była instruktorem. Urodzona pod krokwią.
  • Odpowiedz
@Rasteris: "a moja ciocia..."( ͡º ͜ʖ͡º) Czyli sam nie jeździsz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do pierwszego złamania? profesjonaliści kontuzji nie łapią? Do nauki normalnej rekreacyjnej jazdy tyle godzi wystarczy (plus trening siłowy). Żeby bezpiecznie jeździć wystarczy nie z@$%#&*#ć i nie pchać się w stromy, oblodzony teren.
Pozdrów Ciocię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@panmimoskok: odkąd mialemnkontuzję kolana (nie na nartach to raczej jazda jest wykluczona). A co do jazdy to uczył mnie Łuszczyk Zbójnik, olimpijczyk. Ekstra facet, nie żyje już sporo lat.
  • Odpowiedz
Zwykle jest to kilka osób i francuski instruktor mówiący po angielsku, szczerze mówiąc nie wiem czy taka forma nauki jest wydajna. Jeżdżą za nim jak za matką gąską a czy coś wyniosą? Pewnie Ci co podstawy znają może tak ale totalnie od podstaw nie wiem.
  • Odpowiedz