Wpis z mikrobloga

@Zoyav: bo mam 13 zwykłą i chcę mieć coś z lepszą baterią. Czasem mam po 100 połączeń w pracy, dual sim do tego i bateria do wieczora nie wystarcza. A taki max po 2 latach pewnie się na tyle nie zdegraduje żeby tak się działo i musiał ładować dwa razy dziennie
@mstasiek: Mimo, że ma małą pojemność to jest bardzo dobrze zoptymalizowany pod tą baterię. Przesiadłem się na premierę z mi note 10, który miał 5200mah na właśnie pro maxa i bateria starcza mi na 2/3 dni przy moim użytkowaniu, a w mi note 10, który miał większą baterię to od początku raz dziennie ładowanie bylo potrzebne
@Naxujmnietenkaktus zastanow sie nad „zwyklym” pro. Mam 13 pro i 15 pro, bateria w nich wytrzymuje podobny czas, natomiast jest przepasc pomiedzy wersja normalna, a Pro. Nie mialem nigdy maxa, wiec nie jestem w stanie powiedziec czy wraz z wieksza pojemnoscia wzrasta czas pracy baterii, poniewaz mozliwe, ze niekoniecznie tak jest w modelu pro max z uwagi na wiekszy wyswietlacz, ktory pobiera wieksze zasoby energii od samej wersji pro.
@Naxujmnietenkaktus poczytaj sobie, ja się przesiadłem z 12 pro max i 15 pro max zjada baterie szybciej niż 12 IMO. Nie wiem jak to zrobili ale chyba przez to super hiper odświeżanie. Sprawdź sobie temat 15 pro max battery drain. Może poprawią… póki co tak średnio.