Wpis z mikrobloga

Ile średnio miesięcznie wydajecie na siebie kasy? Chodzi mi o kosmetyki, zabiegi na twarz,ciało i włosy. Usłyszałam ostatnio że wydaje za dużo na swój wygląd i chciałbym jakkolwiek porównać moje wydatki z innymi. Może faktycznie wydaje za dużo i powinnam przemyśleć jakieś oszczędności w tym zakresie.

U mnie wygląda to tak:
-kosmetyki do demakijażu i mycia twarzy około 150 zł
- fryzjer 600 zł
- paznokcie co 3 tygodnie 80 zł
- pedi robię sama w domu więc jedynie koszty kupienia pilniczka jednorazowego i lakieru czyli jakieś 10-15 zł
- w zależności co robię u kosmetyczki czy to oczyszczanie czy jakieś kwasy to tak liczę między 150-250 zł
- kremy do twarzy jak jakiś się skończy to na bierząco dokupuję także do 150 zł wydam ale to nie są ani najtańsze ani te najdroższe kosmetyki i staram się zawracać uwagę na skład produktu

Nie liczę tutaj kosmetyków do makijażu bo je kupuje raz do roku oraz nie liczę tutaj medycy estetycznej oraz operacji plastycznych bo ich się nie wykonuje tak często.
#niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz #looksmaxing
  • 82
  • Odpowiedz
@SecretAngel nwm dokładnie ale z zarobionych 25k wydałam 15k czyli 15k rocznie wydaję głównie na ciuchy i książki ale jakieś tam kosmetyki też, paznokcie robiłam przez 5 miesięcy tylko, u fryzjera byłam raz teraz już pierdzielę fryzjerów bo tylko zepsuć potrafią sama sb farbuje odrosty i podcinam końcówki, no i reszta żarcie, komunikacja miejska, słodycze, jakieś pierdoły ogólnie nie żałuję sobie jak mam kasę to muszę wydać a jak nie mam to
  • Odpowiedz