Wpis z mikrobloga

Ech, sam nie wiem mircy… chyba potrzebuję się jakoś wygadać. Mam 25 lat i od 5 lat jestem w związku z cudowną dziewczyną. Potrafimy rozmawiać na temat naszych uczuć, naszych poglądów, spędzać razem fantastycznie czas. Jest przekochana, czuła i jest to ogólnie dobry materiał na przyszłą matkę moich dzieci. Jest to moja pierwsza w życiu i dziewczyna i zarazem również pierwsza, z którą uprawiałem s--s. Wcześniej całowałem się tylko raz w życiu i to na imprezie. Próbowałem wcześniej z innymi dziewczynami wiele razy i po wielu koszach w końcu mi się udało stworzyć z kimś relację romantyczną. Problem w tym, że od jakiegoś czasu w pewnym sensie uświadomiłem sobie że to z nią spędzę prawdopodobnie resztę swojego życia i nie będzie mi dane spróbować być z kimś innym. Obecnie jest w moim otoczeniu kilka koleżanek, którym wiem że się podobam i vice versa. Kusi mnie strasznie żeby spróbować czegoś nowego. Kochać się z inną dziewczyną, być w relacji z inną dziewczyną. Nie wiem jak sobie z tym dylematem poradzić. Na pewno jej nie zdradzę, a kiedy rok temu powiedziałem jej swój dylemat i „zerwałem z nią” to po jednym dniu wymiękłem i bardzo mi było do niej tęskno…
Nie mam zielonego pojęcia co robić…
Ten konflikt wewnętrzny wraca do mnie co jakiś czas jak bumerang i nie umiem go w żaden sposób rozwiązać. Mam pełno snów w których ją zdradzam z innymi dziewczynami… Czy ktoś był/jest w podobnej sytuacji?
Pozdrawiam
#zwiazki #milosc #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cleopatre: z drugiej strony facet podobno przy śmierci najbardziej żałuje tego czego nie zrobił.
Tym bardziej jesli ten związek skończy sie tak jak i masa innych związków czyli albo udręką albo bolesnym rozwodem.
I o to właśnie (podświadomie) chodzi. Gdyby wiedział ze dożyje późnej śmierci w udanym związku to nie było by teraz zagwostki.
@UderzenieGrzmotu: W sumie nie zazdroszę pozycji bo c--j nawet jak nie ma dobrych kart
  • Odpowiedz
@UderzenieGrzmotu: Musze Cie zmartwic, nie wazne jak bardzo bedziesz sie staral, nie wazne ile bedzie robic dla Ciebie ta kobieta i tak ciagle bedzie Ci towarzyszyć w glowie mysl ze jesteś mlody i moze powinieś sprobowac czegos "lepszego".

Zapewne masz jakis wyidealizowany obraz swojej kobiety w glowie, ale z tym nie wygrasz. Musisz juz teraz zadac sobie pytanie co jest dla Ciebie wazne - albo poswiecasz sie sobie i zaczynasz odkrywac bardziej siebie bo ewidentnie jestes jeszcze zagubiony i niepewny swoich pragnien (a tym samym zaczynasz poznawac ludzi podobnych do Ciebie) albo zostajesz przy tym co masz i tkwisz, akceptujac swoja role i swoje miejsce ale wtedy wygra wygoda ponad niepewność i strach. Pamietaj tylko że w przypadku tej pierwszej decyzji musisz miec do tego predyspozycje bo pracujac na magazynie czy w pracy ktora nie daje zadnych perspektyw, zrywajac z kobieta bedziesz nadal tam gdzie jestes tylko sam.

Zostając przy tym co masz na starosc zdasz sobie sprawe ze zmarnowales najlepsze lata zwyczajnie czekajac, będąc otumaniony, będąc obok kobiety ktora nie sprawia że rośniesz i nie rozwijasz sie, spoczywajac już tak wcześnie na laurach, decydując sie na powazną życiową drogę jaką jest rodzina i dzieci. Najgorzej bedzie wtedy kiedy Ty bedziesz juz na tyle zrezygnowany tym związkiem że Twoja kobieta Cie zostawi gdy twoja wartość już będzie na dnie, po 35r zycia - samotny i za stary by rozwinac skrzydla czy zaczac cos od nowa, tylko niewielu sie udaję. Warto sobie zadac pytanie czy to juz koniec, czy liczyles zawsze na cos wiecej, czy od teraz czeka Cie wlasnie taka smutna szara rzeczywistosc z tą kobietą czy jednak czeka na Ciebie cos wiecej? Czy jesteś zadowolony z tego co
  • Odpowiedz
@cleopatre: Szczerze to określenie "specyficzna uroda" to brzmi jakbyś próbowała jakoś delikatnie powiedzieć,że jesteś niezbyt urodziwa lub,że tylko wąskie grono doceni twoją urodę.Mówisz,że wywaliłaś się na relacjach z chłopa,ale kilka wiadomości napisałaś,że ci,którzy nie są tobą zainteresowani ci się podobają,więc jednak ciągnie cię do relacji z chłopami??
  • Odpowiedz
@UderzenieGrzmotu: pytanie na c--j ci taka wiedza
wariant 1: okaze sie ze z innymi jest lepiej - zostawisz te dziewczyne i bedziesz skakal z kwiatka na w kwiatek do konca zycia?
wariant 2: okaze sie ze jest gorzej - wrocisz do swojej, ale ja zdradzisz?
zastanow sie, moze nad tym dlaczego czujesz to co czujesz
  • Odpowiedz