Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #bekazpodludzi #mlm
Chrystusie jaka to jest pustka intelektualna XD
Synonim nieroba: Pracujący zbrojarz na budowie
Ludzie sukcesu: Scamerzy z MLM na zlocie sekty, gibiący się na boki jak niedorozwinięci, z najtańszym winem musującym w kieliszkach.

W ogóle bawi mnie, że ten tekst jest taki krótki, prosty i durny, a ona nie potrafiła tego sklecić bez eeee przed każdym zdaniem, chociaż mogła nagrać ze sto razy przed wysłaniem.
F1A2Z3A4 - #frajerzyzmlm #bekazpodludzi #mlm
Chrystusie jaka to jest pustka intelektu...
  • 8
  • 0
@bb89: To też bardzo irytujące, zwłaszcza jak ktoś tak przycina filmy i widać że co zdanie siedzi w innym miejscu na krześle, bo tyle dubli było po drodze.
Z tym, że żeby nagrać rolkę na kilkanaście sekund i to tak słabo brzmiało, że czuć kiedy musi zerkać na tekst do kartki, to trzeba być Wiolą Białek XD
@F1A2Z3A4 Wiolka Białek nie umie się wypowiadać, ma strasznie irytującą manierę wciskania wszędzie „po prostu”. Dziwi mnie że ktoś uważa ja za liderkę i mentorkę bo nie ma w sobie nic co by sprawiało że chce się jej słuchać. Już totalnie #!$%@?ąc od treści jakie chce przekazać
@F1A2Z3A4: spokojnie, za tych kmiotków z mlm też prędzej czy później się wezmą i będą siedzieć pod kamieniem jak zukiewicz czy zaszyją się w afrykańskim szałasie jak Jacek paciorek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@F1A2Z3A4: Generalnie odstrasza w tym MLM duża liczba takich typowych roboli. Czasami niektórzy są już gdzieś tam wyżej i czujesz się jak w wariatkowie. W sensie ja nigdy nie byłem na zjeździe mlm ale kolega 3 lata w tym działał i opowiadał dużo. Jednak do dzisiaj mu chyba głupio i nie specjalnie lubi o tym gadać. A miał nawet dyrektora wbitego xD.