Wpis z mikrobloga

Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wracać.

W latach 2002-2005 powstały najlepsze gry, pamiętam jak nie miałem dobrego komputera i marzyłem o tym by pograć w nowsze gierki a teraz jak mam już dobry komputer to i tak wracam do tych starych gier bo nowe to wycinany syf pod płatne dlc, mało kiedy pojawi się coś wartego uwagi.

#gry #staregry #swat4 #chwalesie
Lesrley - Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wr...

źródło: a02a6e5f92bc1eabd1d490b2023bf222

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Lesrley: Dla mnie multi w żadnej innej grze nie było tak dobre. Pamiętam jak po lekcjach lecieliśmy szybko do domu, zdzwanialiśmy się w 3-5 osób na Skype i graliśmy :)
Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta, że na Food Wall Restaurant dało się wejść na drzwi od zaplecza, co czyniło gracza niewidzialnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dawidinho8: W trójkę w sumie nie grałem ale chyba warto spróbować choć pewnie sterowanie mnie odrzuci

Oglądam recenzje i przypomina cs 1.6, może nie będzie tak źle :)
  • Odpowiedz
W latach 2002-2005 powstały najlepsze gry


@Lesrley: szczególnie że wiedźmin 1, mass effect 1, assasins creed 1, crysis 1, stalker 1 itp. wyszły w 2007. A nie wiedziałem że między 2002 i 2005 był 2007
  • Odpowiedz
  • 0
@Eremites: Wiedźmin czy Mass Effect nie mają podjazdu do takiego Half-Life 2, Coda 2 czy GTA SA ¯\(ツ)/¯

Stalker jak na 2007 rok to też nic przełomowego i robiącego wrażenie
  • Odpowiedz