Wpis z mikrobloga

Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wracać.

W latach 2002-2005 powstały najlepsze gry, pamiętam jak nie miałem dobrego komputera i marzyłem o tym by pograć w nowsze gierki a teraz jak mam już dobry komputer to i tak wracam do tych starych gier bo nowe to wycinany syf pod płatne dlc, mało kiedy pojawi się coś wartego uwagi.

#gry #staregry #swat4 #chwalesie
Lesrley - Będzie grane, przeszedłem tą grę mnóstwo razy a nadal mam ochotę do niej wr...

źródło: a02a6e5f92bc1eabd1d490b2023bf222

Pobierz
  • 29
@Lesrley co do tych lat to ja bym raczej brał okres 2005-2010, i wtedy fakt że był złoty okres zwłaszcza dla taktycznych strzelanek czy FPSów i übergrywalnych gier Ubisoftu pełnych akcji

niemniej jednak także ostatnio czasem trafiają się fajne tytuły, niesztampowe i oryginalne - jak Ready or Not

...biorące to co najlepsze, cały ten klimat i realia, i dopasowujące to do świata który się jednak zmienił, poszedł dalej w różnych aspektach

[choć
wygolonylibek-97 - @Lesrley co do tych lat to ja bym raczej brał okres 2005-2010, i w...

źródło: temp_file2648249585745083920

Pobierz
@OczydembaStaneli @Lesrley sprawdźcie koniecznie Ready or Not. Za jej produkcje odpowiada zapalony fan SWAT4, który modowal ta grę, potem założył własne studio i właśnie niedawno gra wyszła z early accesu. Z tego co kojarzę to nawet zatrudnił lektora, który podkładał głos w SWAT4. Jest wsparcie dla modderow, już widziałem nawet mapy z swata4 przeniesione do Ready or Not.
@Lesrley: ja sobie kupiłem kompa ostatnio i też liczyłem, że jakieś gierki w które nigdy nie mogłem pograć mnie wciągną.
i jest porażka

miałem nintendo switcha i grałem w botw i totk, splatoony, bylem zachwycony i teraz mam niesmak jakiś do tych gier na pc, jakieś takie bezpłciowe są, szukam teraz jakiegos fajnego multi, które nie będzie battle royale i znaleźć cokolwiek ciekawego to też ciężko