Wpis z mikrobloga

@rzaden_problem: Wiec nasra ci pod samochodem, tam juz zarzad bloku nie zadziala ¯\(ツ)/¯. Kolejny glab co mysli, ze kazdy blok bedzie tworzyl wlasne prawo xD Do tego w stym samym czasie placze, ze potrzeba masy urzednikow, wiec chce, aby bylo ich kilkanasdcie razy wiecej xD
w sumie, jestem ciekaw jakby zareagowali,


@Retsew: Zalezy.
Zalezy czy celem nalozenia Tobie porcji musieliby wniesc Twoj talesz w "strefe ogolna" gdzie jest cale zarcie ktore moga nalozyc innym.

Juz tlumacze:
Kazdy przychodzi ze swoim talerzem. Mniej lub bardziej umytym. I mamy nagle jakies zarazenie salmonella czy czyms takim. Jak teraz sprawdzisz gdzie tkwi przyczyna? Czy sama restauraca jest przyczyna czy talerz ktory ktos przyniosl?

Swoje opakowania jaknajbardziej maja sens. Ale
jaki sposób pobrana opłata za kubek plastikowy przyczyni się do ekologi?

W całej tej bańce eko to zwykły normalny człowiek zostaje najbardziej pokrzywdzony bo tak naprawdę zostaje zmuszony do tych wszystkich opłat.


@error666 W prosty. Zmusza do używania naczyń wielorazowych i ich mycia. Albo takich które nie zawierają plastików. Albo można przerzucić wydatek na klienta, zwiększyć zyski, dalej mieć w dupie środowisko i zgonić na złą unie.

Korporacja jak zwykle rucha klienta,
@NaMoment: niech te #!$%@? fastfoody zaczną wydawać na miejscu dania na normalnych naczyniach, a potem je sobie myją. Nikt na to nie wpadł? #!$%@?ć wszystkich po kieszeni najprościej, zwłaszcza końcowego klienta.

Mieszkam w Niemczech i widzę to po ludziach w moim otoczeniu. Wszyscy na zakupy noszą plecaki i torby wielokrotnego użytku.

@Dumpatz: a ja tam lubię co zakupy wziąć torbę za 69gr, bo nie dość, że wygodniej to potem mam
W UK (tak, to samo UK które wyszło z unii) na przykład od kilku miesięcy działa zakaz wydawania jedzenia w jednorazowych pojemnikach z tworzyw sztucznych. I co? I używają teraz papierowych i tyle.


@szzzzzz: I to jest ta wasza wolność? XD Że ja jako osoba niby wolna nie mogę sobie w spokoju zjeść jedzenia w pojemniku z tworzywa sztucznego? Albo jako restaurator nie mógłbym wydawać jedzenia w pojemnikach z plastiku?
Moje