Wpis z mikrobloga

@rzaden_problem: Wiec nasra ci pod samochodem, tam juz zarzad bloku nie zadziala ¯\(ツ)/¯. Kolejny glab co mysli, ze kazdy blok bedzie tworzyl wlasne prawo xD Do tego w stym samym czasie placze, ze potrzeba masy urzednikow, wiec chce, aby bylo ich kilkanasdcie razy wiecej xD
  • Odpowiedz
w sumie, jestem ciekaw jakby zareagowali,


@Retsew: Zalezy.
Zalezy czy celem nalozenia Tobie porcji musieliby wniesc Twoj talesz w "strefe ogolna" gdzie jest cale zarcie ktore moga nalozyc innym.
  • Odpowiedz
jaki sposób pobrana opłata za kubek plastikowy przyczyni się do ekologi?

W całej tej bańce eko to zwykły normalny człowiek zostaje najbardziej pokrzywdzony bo tak naprawdę zostaje zmuszony do tych wszystkich opłat.


@error666 W prosty. Zmusza do używania naczyń wielorazowych i ich mycia. Albo takich które nie zawierają plastików. Albo można przerzucić wydatek na klienta, zwiększyć zyski, dalej mieć w dupie środowisko i zgonić na złą unie.

Korporacja jak zwykle rucha
  • Odpowiedz
@NaMoment: niech te #!$%@? fastfoody zaczną wydawać na miejscu dania na normalnych naczyniach, a potem je sobie myją. Nikt na to nie wpadł? #!$%@?ć wszystkich po kieszeni najprościej, zwłaszcza końcowego klienta.

Mieszkam w Niemczech i widzę to po ludziach w moim otoczeniu. Wszyscy na zakupy noszą plecaki i torby wielokrotnego użytku.

@Dumpatz: a ja tam lubię co zakupy wziąć torbę za 69gr, bo nie dość, że wygodniej to
  • Odpowiedz
W UK (tak, to samo UK które wyszło z unii) na przykład od kilku miesięcy działa zakaz wydawania jedzenia w jednorazowych pojemnikach z tworzyw sztucznych. I co? I używają teraz papierowych i tyle.


@szzzzzz: I to jest ta wasza wolność? XD Że ja jako osoba niby wolna nie mogę sobie w spokoju zjeść jedzenia w pojemniku z tworzywa sztucznego? Albo jako restaurator nie mógłbym wydawać jedzenia w pojemnikach z plastiku?
  • Odpowiedz