Wpis z mikrobloga

simp roku spermił do jakiegoś #falszywyrozowypasek i się spłakał XDDDDDDDDDD

nie moge z ludzi co spermia do rozowego piksela pod nickiem i dostaja małpiego rozumu na sama mysl o samicy XDDD

#simp #cuckold #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw
KRZYSZTOFDZONGUN - simp roku spermił do jakiegoś #falszywyrozowypasek i się spłakał X...

źródło: Screenshot 2024-01-06 at 19-05-46 Ale mnie wkurwiają wykopki które ustawiają sobie różowy pasek albo w... (@Archaniol_bo_rzyga_bryje)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Do mnie na chomikuj spermią bo mam nick p---o aktorki i wystarczy wpisać na google XD( ͡ ͜ʖ ͡) Top aktorka z USA a Ci mi o tym co bym im zrobił, ja mija dzień, o kawę itd... Na hostingu k---a plików XD( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: I jak tu ma być dobrze XD( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Jeden to piosenkę mi nagrał telefonem na gitarze i jako mp3 wrzucił na swoje konto i dał linka XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Chyba z 3 miesiące pisał co parę dni coś XD( _)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dzbanie pokaż mi jeden komentarz, gdzie spermiłem do różowego paska na wykopie. Jesteś jednym z największych toksyków na tym portalu i do tego chwalisz się swoim s-----------m (mieszkaniem z matką, żeby taniej wyszło xDDDD). Zachowuj się odpowiednio do swojego statusu genetycznego i nie podskakuj tym, którzy nie wyglądają jak krowi placek na łące pajacu.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dużo tego nie było na chomiku bo przez cały 2023 rok to z 17 typów napisało ale przypominam że, na k---a hostingu k---a j------h plików a co dopiero musi się dziać na wypoku już nie wspominając o insta, fb. czy apkach randkowych kończąc XD( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz