Wpis z mikrobloga

@ignorancie ale lgbt jest mi obojętne i tak ma zostać.Nie będę bardziej tolerował kogoś bo ktoś mi każe na siebie patrzeć jak mi się nie podoba.Wiesz dlaczego nie promuje się heteroseksualizmu?
@pav40: jakby ci to było obojętne to by ci było obojętne czy w konsumowanych przez ciebie mediach jest lgbt. Jako że nie chcesz widzieć lgbt w konsumowanych przez ciebie mediach to oczywiście nie jest ci obojętne.

Dla mnie jest jet to chore tak jak ludzie którzy to promują.


Słowa osoby, która twierdzi, że lgbt jest jej obojętne.
a co to wykopki tak nagle sa prozboczeniom w postaci lgbt? jakoś jeszcze kilka miesiecy temu wam przeszkadzały wszelkiej masci parady gejow i lezb a teraz to nawet na wigilie byście przyjeli obcych odklejeńców xDDDD
@default1: Skandal!! czas na krucjate różańcową


@piSSowiec39: to nie jest skandal, to normalne działanie nowej telewizji. Jednak należy zauważyć, że sobie mordę wycierają pojednaniem i byciem dla wszystkich polaków, a specjalnie robią coś takiego, co właściwie zaprzecza ich słowom. Oni to robią przecież z premedytacją. I jak mam szczerze #!$%@?, że jedna stara baba z drugą dostanie przeczyszczenia ( o ile w ogóle to jeszcze ogląda bo pewnie już siedzi
@ignorancie są mi obojętni wiec nie widzę potrzeby ich oglądać i wysłuchiwać ich urojeń.Jak by mnie interesowali to bym chciał ich oglądać.Czego nie rozumiesz?Zdecydowane wolał bym obejrzeć rozmowę z jakimś naukowcem,wykładowca nauk czy cokolwiek wartościowego a nie tępa propagandę w moim mniemaniu idiotów chcących promować swoje idiotyzmy i kierowanych chęcią „pokazania się”.Nie odpowiedziałeś na pytanie to ja ci odpowiem.Nie promuje się heteroseksualizmu bo jest normalny i promować go nie trzeba.
@pav40: Nie są ci obojętni i pogódź się z tym. Używasz wyłącznie słownictwa nacechowanego negatywnie wobec tej grupy i to jest dowód na tę obojętność? Czy ty siebie w ogóle czytasz? Za 10 lat będziesz czytał te swoje komentarze ze wstydem.
@ignorancie Dalej nie rozumiesz ze to dla mnie idioci i że mi są obojętni.Nie zmienia to faktu ze jestem przeciwny promowaniu debilizmu.Dziecko sąsiada tez mi jest obojętne co nie zmienia faktu ze jak czasem drze się pod moimi oknami to mnie irytuje.Tak samo z tobą i lgbt.Żyjcie sobie i róbcie co chcecie ale nie muszę was oglądać i słuchać waszego kwiku.Udowodniłeś już dawno ze dyskusja z tobą nie ma sensu wiec wybacz
Dno żeby w Pytaniu na Śniadanie akurat dzisiaj w Święto Trzech Króli zapraszać LGBT do studia. Niech dalej zrażają sobie widzów starej TVP


@default1: to celowe. Będzie niszczone wszystko co jest kojarzone z polskością. I to w taki sposób, aby nie można było fiknąć. No bo jak, LGBT ci się nie podoba?
@default1: człowieku to jest telewizja śniadaniowa a nie transmisja z mszy świętej
aż dziwne, że oglądając gówno dla karyn nie rażą cię żenujące wymuszone żarty z równie wymuszonym śmiechem, czy tematy wyjęte wprost z clickbaitów na facebooku, ale gej czy tam lesbijka

Tak po prawdzie to ostatnią jakościową śniadaniówką była Kawa czy Herbata, to gówno co jest teraz jest tworzone dla tego samego typu ludzi co oglądają shortsy na youtubie