Wpis z mikrobloga

@default1: dokładnie! A powinni przecież wyjaśnić, że w źródle to właściwie nie było 3 króli, a 3 mędrców, choć w sumie tak naprawdę 3 magów (tylko to się trochę kłóciło z przekazem kościoła :/ ), ale ostatecznie to większość badaczy jest zgodna co do tego, że oni w ogóle nie istnieli i całe te 12 wersów poświęconych im w Biblii jest totalną fantazją.
@ignorancie To tak nie działa.Jak będziesz wpychać komuś na siłę swoje przekonania czy wierzenia to spotkasz się z oporem.Osiągniesz odwrotny efekt niż chyba byś chciał.To samo z tym ze są tylko dwie płcie.Taka jest prawda i uczą tego na biologi w podstawówce.Jest to udowodnione i sklasyfikowane naukowo i nikogo normalnego nie przekonasz ze jest inaczej a jeśli próbujesz to stajesz się tym samym czym są ludzie co wierzą ze ziemia jest płaska
@pav40: Byłem homofobem 13 lat temu. Teraz nie jestem. Co się zmieniło? Właśnie konsumowanie mediów gdzie są przedstawieni w normalny sposób, poznanie paru z nich, i po prostu wyrobienie sobie jakieś empatii. Oczywiście, że to działa. Nawet są badania, że ekspozycja zmniejsza szansę na homofobię znacząco. Więc to nie tylko dowód anegdotyczny.
@ignorancie O czym ty #!$%@??Ja nie jestem żadnym homofobem.Za to nie lubię jak większość ludzi żeby mi coś narzucać.Nie będę miał większej empatii bo mi każesz na kogoś patrzeć.Nie będę jej miał mniej jak kogoś nie widzę.To o czym się zajmuje całe lgtb to zwykle urojenia.Wpychają to wszędzie a efekt taki jak opisałem sam widzisz.Mnie guzik obchodzi kogo ty tam sobie ruchasz tak samo jak mam w dupie twoja wiarę dopóki nie
#tvpis Dno żeby w Pytaniu na Śniadanie akurat dzisiaj w Święto Trzech Króli zapraszać LGBT do studia. Niech dalej zrażają sobie widzów starej TVP


@default1 No tak, bo LGBT nie może wierzyć w Boga. Rząd pracuje nad nowym finansowaniem kościoła, może tam od razu automatycznje wykluczyć LGBT i lewakow z finansowania?

Ogólnie ciekaw jestem czy jak wierni będą mogli decydować czy płacić na kościół to ten kościół dalej będzie ich traktował jak
@pav40: xDDDDDDDDDDDDD właśnie pokazujesz jakim nie jesteś homofobem tłumacząc, że jesteś homofobem. Gdybyś nie był to byś tak nie zareagował. Gdybyś nie był, to nie byłoby w tobie tyle agresji. Gdybyś nie był, to nie miałbyś żadnej reakcji. To jak siebie widzisz nie pokrywa się z tym co reprezentujesz.
Procent katolików w Polsce dalej jest większy niż LGBT


@default1: a procent katolików oglądających Pytanie na śniadanie i którzych jednocześnie oburzy gej to mniej niż 0.5% społeczeństwa, czyli prawdopodobnie mniej niż gejów i lesbijek

co to za argument
@ignorancie Aha czyli nie rozumiesz.Agresywnie to ty każesz mi wierzyć w swoje urojenia.Nie będę wierzył w to co ty chcesz i koniec kropka.Nie ważne co tam sobie wymyślisz.Tłumacze ci jak dziecku żebyś wziął swoje zabawki i bawił się nimi sam bo mnie się nie podobają i nie będę się nimi bawił z tobą.To ze nachalnie chcesz mi je pokazywać i to jak się nimi bawisz nic nie zmieni.Jedyny efekt jaki osiągasz to
@ignorancie No tak zero argumentów tylko urojenia.Rozmawiamy o lgbt i o tym ze KAŻĄ mi wysłuchiwać ich fanaberii i KAŻĄ mi je akceptować.Ty twierdzisz ze jest to dla mnie dobre i muszę to oglądać i się z tym zgadzać.Dla mnie jest jet to chore tak jak ludzie którzy to promują.Nie ma na to radnej potrzeby a chęć atencji osób z tym związanych mnie nie interesuje.W zaprzeczeniu to żyjesz ty.Wytłumaczyłem ci mój punk
@pav40: nikt ci nic nie każe. Nie twierdzę, że to dla ciebie dobre i że musisz to oglądać. Po prostu badania mówią, i moje własne doświadczenie, że ekspozycja sprawia, że przestajesz mieć negatywną reakcję na wszystko związane z tym tematem. Z czasem stajesz się obojętny lub pozytywnie nastawiony. Nikt ci nic nie wmawia. Żyjesz w absolutnym zaprzeczeniu. Okłamujesz samego siebie. Dosłownie masz urojenia i wszystko co napisałeś teraz to projekcja. Masakra
@neib1 Twierdził ze muszę to oglądać żeby nie być homofobem.wbrew mojej woli.Jasno mówiłem ze nie chce i ze nic to nie da.Homofobem nie jestem a czyjeś urojenia mnie nie interesują.Tłumaczyłem jak dziecku to co sam możesz przeczytać.Nachalnością załatwił sobie miejsce na czarnej liście.To samo stanie się w realnym życiu z lgbt kiedy ludzie będą mieli dość tej debilnej propagandy.Podejmujesz dyskusje czy zasiadasz koło kolegi?