Wpis z mikrobloga

Tak jak pisze, zapraszanie ludzi LGBT może się odbyć w różnych porach, mają swoje święta, ale nie w Trzech Króli.


@default1: A niby czemu, kto ustalił takie zasady? Skoro TVP ma być dla wszystkich, a PiS sprowadziło przez ostatnie lata kilkaset tysięcy ludzi z islamskiego kręgu kulturowego, to może w okresie ramadanu też powinniśmy pod nich dostosować ramówkę by nie urazić kogoś innego?

#!$%@?ąc od ww. głupoty, to jako prawdziwy katolik,
@default1 czyli w ramach ‘wyczucia społecznego’ publiczna telewizja nie powinna zapraszać do swoich programów katolików w dniu np. największej w Polsce, warszawskiej Parady Równości, dobrze rozumiem?
@kr0k0dyl: @piSSowiec39 Ale to jest prawda. To jest nie fajne. Jednak jakaś połowa społeczeństwa nadal jest katolikami. Nie mówiąc o starszych osobach, które jeszcze oglądają telewizję. I to jest właśnie bezdennie głupie, poprzez zniechęcanie głównej grupy własnych klientów.
@default1: no idioci. Takimi zagrywkami odpychają dotychczasowych widzów TVP. Zamiast wyciągnąć ich z tej bańki informacyjnej w jakiej żyli przez ostatnie lata, stosowana jest „terapia szokowa”, która powoduje, że oni nie będą oglądać tego wcale, przełączą na swoje republiki itp. A w to co na TVP nie będą wierzyć tak samo jak do tej pory w TVN.
@Przegrywek123 dlaczego większość ludzi jest tak ograniczona ze albo w lewo albo w prawo nic po środku?Ja nie jestem wierzący a przeszkadza mi nie to ze tacy ludzie istnieją tylko to ze z jakiegoś niewyjaśnionego powodu wszędzie się ich na sile promuje.Po co?Tak jak z tymi zaimkami.Dla mnie to chore i jeśli ktoś będzie wymagał żebym go jakoś tam nazywał bo ma takie paranoje to będzie traktowany jak niebezpieczny chory umysłowo czyli
@pav40: po to żeby taka osoba jak ty w końcu na ich widok przestała mieć odruch agresywnego wybuchu złości. Tacy ludzie istnieją i uważam, że warto żeby społeczeństwo z czasem stało się dla nich bardziej przyjazne, albo przynajmniej neutralne. Patrząc po tym wpisie i odpowiedziach jeszcze długa droga przed nami. Jeśli za 10 lat nadal będziesz miał taką reakcję to znaczy że coś jest nie tak z twoim mózgiem. Lub twoim