Wpis z mikrobloga

  • 11
@krytyk1205: Spójrz na mój wpis wyżej. TVP ma być dla wszystkich, i dla ludzi z wrażliwością lewicową i prawicowa. Nie zakazuje zapraszania LGBT. Zresztą w moim pierwszym wpisie chce pokazać, że TVP mocno walczy o zmniejszenie oglądalności, a to nie jest dobre dla tej telewizji. Jesteśmy świeżo po zmianach, PnŚ dalej w większości oglądają ludzie o wrażliwości konserwatywnej. To trzeba robić subtelniej, z wyczuciem. A nie dziwić się potem że Republika
  • 15
@WypadlemZKajaka: Tak, też o to walczyłem a TVPiS był dla mnie jednym z głównych powodów dla których chciałem żeby PiS stracił władze. Do zmian doszło, okej, ale trzeba mieć pomysł jak zagospodarować obecną widownie TVP. Uważam że takie akcje jak dzisiaj, biorąc kontekst święta katolickiego, nie są dobre by próbować przekonywać ludzi o wrażliwości konserwatywnej do wprowadzenia związków partnerskich. To jest klasyczny przykład przełożenia wajchy o 180 stopni. Nie o taką
@default1:

Dno żeby w Pytaniu na Śniadanie akurat dzisiaj w Święto Trzech Króli zapraszać LGBT do studia. Niech dalej zrażają sobie widzów starej TVP


No i bardzo dobrze, mają swoją telewizję dla homofobow i ksenofobow tv Republika
grzeszą zyciem

nie wiem czy to bait, ale to jest dla mnie główny zarzut kiedy ktoś twierdzi, że niech sobie każdy wierzy w co chce. twierdzenie, że ktoś grzeszy życiem to dowód, że jest to ideologia moralnie zła, upadła i moralnym obowiązkiem każdego dobrego człowieka jest zwalczanie jej