Wpis z mikrobloga

Czołem jeszcze #nocnazmiana i koneserzy jedynie słusznej linii laptopów ]:->
Wystawiłem ostatni egzemplarz T460s przeznaczony do sprzedaży:

Lenovo ThinkPad T460s i5 12 GB DDR4 M.2. 256 GB FullHD - bat 100 cykli
Baterie to nie ściema ani żaden trik. Prawie wszystkie moje egzemplarze są drobiazgowo wyselekcjonowane. A stan baterii udokumentowany i łatwy do zweryfikowania.
Także, jak ktoś szuka niedrogiego sprzętu do pracy poza domem a nie lansowania się w starbaksie. To zapraszam.


#sprzedam #sprzetkomputerowy #laptopy #lenovo #thinkpad
Richtig_Piwosz - Czołem jeszcze #nocnazmiana i koneserzy jedynie słusznej linii lapto...

źródło: Lenovo ThinkPad T460s 17h04m & BattRaport

Pobierz
  • 4
@Richtig_Piwosz:
Oraz:
Jeśli ktoś byłby zainteresowany samymi bateriami do T460s, to mógłbym namacać podobne lub te, z tego screena.
Ewentualnie może ktoś szuka ramu do laptopa? Głównie DDR4 8 GB

W dalszym ciągu dostępne są u mnie modele: T440p / T440s / T450s / T540p / T560 z równie dobrymi bateriami. No może poza tym pierwszym.
I ostatnia sztuka #dell xps 9380. Niemal fabryczny komplet i niemal nie macany przez plebs
RichtigPiwosz - @RichtigPiwosz: 
Oraz:
Jeśli ktoś byłby zainteresowany samymi bateria...

źródło: Lenovo ThinkPad T460s_Logo 13h35m

Pobierz
@Richtig_Piwosz: Hej, na razie nie potrzebuję laptopa, ale być może będziesz mi w stanie odpowiedzieć na pytania:
1. Jak się ma 460S w odniesieniu do Dell 5400 / 7400 z prockiem i7-8665U, jeśli chodzi o wydajność i cenę używki? Kiedyś te modele ktoś polecał na mirko.
2. Czy jak mam Dell m3800 to jest sens go sprzedawać i kupować coś za ok. 1000zł? Jaką on ma wartość realnie na rynku?
3.
@mam__pytanie:
@mam__pytanie:
1. Nie ma co porównywać. T460s ma 2 rdzenie a te Dell'e 4 rdzenie. To ~2x większa wydajność nawet jak założymy, że wszystkie mają i5.
Ale mam porównywalny model wystawiony do tych wymienionych, tylko znacznie elegantszy i statusem baterii: Health: Excellent ;)
Dell XPS 13 i5 16 GB 512 GB 9380

2. IMHO W żadnym wypadku. No chyba, że naprawdę Ci nie wystarcza do tego co robisz.
Wydaję
@Richtig_Piwosz dzięki za odpowiedź. Laptop mi wystarcza. Gdy firma mi go kupila, m3800 kosztował jakieś chore pieniądze, a z jego karty wcale nie korzystam. Myślałem, że może warto go sprzedać i kupić coś z lepszym prockiem i grafika bardziej pod stare gry, jak mohaa czy cod. Ale rynek używanego sprzętu jest dziwny.

A jeśli chodzi o te laptopy gamingowy, to np. starsze legiony z rtx można kupić poniżej 2000zl.