Wpis z mikrobloga

  • 5
@wonsz337 Kilkanaście lat temu z internetem 256 kb bezprzewodowym na mojej wsi pobieranie metin 2 (500 mb) zajęło 3 dni, poddałem się jak zobaczyłem że po instalacji jest patchowanie xD
  • Odpowiedz
raczej 24 dni


@wonsz337: @zimowyporanek: pamiętam, jak na Neostradzie 128 pobierałem God of War II przez miesiąc, tylko po to by odkryć, że ta gra wyszła na DVD9 (i podzielili ją na 2x DVD dla łatwego piracenia) i musiałem połowę gry przerwać na kolejny miesiąc czekając na drugą część xD
  • Odpowiedz
@Assiduus: DC++ i ugadywanie się z gościem żeby zostawiał włączonego kompa na nocki bo chciałem ściągnąć serie Diuny w okolicach 2005 roku xD
  • Odpowiedz
@wonsz337: Kiedyś miałem dzielony net bloku na 8 osób chyba. W maksie sciągało to jakieś 10 kb/s. Postanowiłem sobie ściągnąć gierkę Ultime Online 700 Mb. Ściągało się 3 dni. Potem dopiero zdałem sobie sprawę, że te 10 kb/s to było na wszystkich użytkowników i zamuliłem wszystkim neta na te kilka dni.
  • Odpowiedz
  • 1
Pamięta ktos Soulseek? Do filmów srednio sie nadawało ale do muzy było zajebiste bo ludzie często wrzucali cale swoje kolekcje i mozna bylo znalezc praktycznie każdy kawalek
  • Odpowiedz
@wonsz337 kurde pamiętam jak z ziomkiem pobieralismy fife 07 i to musiała być zaplanowana akcja bo rodzice się #!$%@? że komputer działa cały dzień a mnie przy nim nie ma xD
  • Odpowiedz
@Regis86 a kto ci wtedy wysyłał maile?


@johny-kowalski: 8 lat starszy kuzyn, jeden kolega "korespondencyjny", z którym się zgadałem na jakimś forum. Do tego (również za sprawą kuzyna) byłem zapisany na parę komputerowych grup dyskusyjnych, a potem jeszcze na jakieś o grach RPG :-)
  • Odpowiedz
@wonsz337: pamiętam jak jakieś gówno gry w podstawówce około 2005 roku normalnie ściągało sie np 2 tygodnie xd później byłem na bieżąco z postępem dzięki "współczynnikowi mass effect 3". W 2012 mass effect 3 zniknął mi z konta, support origin się wypiął więc z racji tego że normalnie za tę grę zapłaciłem to żeby odzyskać swoją własność zacząłem ją ściągać (przy okazji okazało się ze wersja piracka działa o wiele lepiej
  • Odpowiedz