Wpis z mikrobloga

#gry #footballmanager #!$%@? mnie to, że zarząd wymaga ode mnie uzdrowienia finansów klubu jak nie ma w grze, żadnych narzędzi żeby to zrobić po za sprzedażą piłkarzy. Teraz potrzebuje kasy na kontrakty bo nie miałem kasy na przedłużenie kontraktów, mam w składzie po sezonie 15 piłkarzy, nie mam kasy, żeby zatrudnić nowych i mam uzdrowić budżet. Jak? Brakuje mechaniki inwestorów moim zdaniem. Może ja czegoś nie wiem. Pomóżcie mi. Jak uzdrowić finanse klub. Awansowałem do 3 ligi hiszpańskiej, skończyłem w środku tabeli w tejże lidze i chcą żebym to ja uzdrawiał budżet.
  • 8
  • Odpowiedz
@4rcz4s: Pozbądź się 2-3 co mają wartość, zatrudnij nowych i tańszych, wypromuj, powtórz. Negocjuj twardo kontrakty, każde euro oglądaj. Za puchary krajowe i miejsce w lidze też są fundusze przyznawane. Nie ma lekko w niższych ligach.
  • Odpowiedz
@4rcz4s: Żeby ogarnąć finanse potrzebujesz dobrego zespołu. Żeby mieć dobry zespół musisz mieć dobrych zawodników. Żeby mieć dobrych zawodników potrzebujesz kasy. Więc powiedz im żeby #!$%@? z takimi głupimi pomysłami. ( )
  • Odpowiedz
@4rcz4s cóż, trzeba sprzedać kogoś wartościowego i kupić za niego choć częściowo tak dobrego tanszego.
Albo kilku tak.
Niestety nie ma innego wyjścia.
No i oczywiście dalsze sukcesy sportowe = napływ kasy
  • Odpowiedz
@4rcz4s: Tak wyglada gra w nizszych ligach, sprzedajesz pilkarzy, a na ich miejsce sciagasz nowych tanszych i tak w kolko dopoki nie bedziesz mial stabilnych finansow.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jednobrewy: @cooles @misiekmr @tomazzo69 i ten planer zespołu jest tak zabugowany, a to w zasadzie zwykły notes. Jak na rok prac strasznie kiepsko to zrobili, jakby na kolanie jeżeli chodzi po ten planer. Hmm w sumie to już było w 2023 więc lipa, że to cały czas zabugowane.
  • Odpowiedz
@4rcz4s: pierwszy raz grałem taką naprawdę niskoligową drużyną i miałem podobne przemyślenia, nie miałem problemów finansowych ale zastanawiałem się nad tym jak bardzo mało narzędzi gra daje do wpływu na cokolwiek innego niż poukładanie se taktyki. Chciałem bardzo zagrać bez nadużywania wypożyczeń albo testów, ale nie da się, siedziałem po kilka godzin i dumałem co zrobić żeby skompletować skład i zawsze to się kończy tak, że 3 dni przed końcem okna
  • Odpowiedz
@4rcz4s: spróbuj zajść daleko w Pucharze Hiszpanii. W późniejszych fazach są chyba spore premie.
Organizuj sparingi z mocnymi klubami z okolicy. Nieraz za same bilety/catering/zaplecze VIP dostaniesz łącznie z 10-15 tys ojro
  • Odpowiedz