Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co uważacie o pokoju na studiach? Wielu kategorycznie musi w kawalerce mimo, że nie są jakimiś finansowo oskarkami z domów, że dostaną na kawalerkę i na imprezy. Na takim pokoju można dużo zaoszczędzić przez cały okres studiów a wielu właśnie kończy bez oszczędności oddalając się chociażby wkładu. #oszczedzanie #pieniadze
#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
-jak cię stać i będziesz za to płacił to żaden problem
-jak twoich starych stać i będą na to płacić żaden problem
-gorzej jak chcesz mieszkać w kawalerce a twoich starych na to nie stać

Twoja kasa (albo starych), idziesz na studia to i pewnie umiesz zrobić rachunek wad i zalet ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mieszkal;em w pokoju w mieskznaiu z innymi i dobrze wspominam, zawsze bylo z kim pogadac, i jedna kuchnia na 5 pookojow a nie na cale pietro jak w zezwierzeconym akademiku. Szkoda hajsu na kawalerke, zero profitu. Do tej pory utrzymuje z tymi ludzmi kontakty i uwazam, ze zajebista inwestycja w takiich kumpli/kumpele. Juz 10 razy sie zwrocilo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mieszkałem na studiach w pokoju, 3 pokoje na jednym piętrze bo to bym dom - rudera PRL style - aczkolwiek dobrze wspominam bo było tanio i nikt mi w drogę nie wchodził, jedyne co to do dziś mnie plecy bolą od spania na tapczanie
  • Odpowiedz