Wpis z mikrobloga

#siatkowka dzisiaj dużo newsów, które w moim mniemaniu są ciekawe. Artem informuje, że Ropret przychodzi do Asseco Resovii za Drzyzgę. Jakoś mi się to nie widzi. To tak jakby Dante, Gibie i Nalbertowi wystawiał Grzesiek Łomacz. Niby spoko, ale na pewno są lepsze opcje na rynku. Chyba, że Słoweniec nie jest sprowadzany na jedynkę, a prawdziwa bomba transferowa dopiero się szykuje (np. Christenson, ale też Cachopa czy Tille).
  • 9
@vasos: nie ma drugiej tak przecenianej pozycji jak rozgrywający. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że i Drzyzga i Ropret to top25 sypaczy, to różnicy nie będzie żadnej. JW Mistrzostwo Polski zdobywało i z Kampą i z Toniuttim, a Skra z Łomaczem czy z Dobrowolskim. Zawodników robiących różnicę na plus jest dwóch: Christenson i jeszcze De Cecco. Wyjęcie ich nie spowoduje ogromu spadku jakość w SAMYM ROZEGRANIU. Janusz świetnie broni jak na sypacza,
@vasos: Olsztyn próbuje przedłużyć Alana, który podjął w ogóle rozmowę.
Wg. mojej wiedzy nie ma tematu Sapinskiego w RR, Jakubiszak ma propozycje z Jastrzębia.
Ostatnio napisałem do Robberta Andringi na Messengerze czy jego kolega z reprezentacji Bennie Tuinstra chciałby zagrać w PlusLidze :P