Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie głównie skierowane do Mirabelek, ale moze ktoś z Mirków też ma wiedzę w tym temacie

Na co dziewczyny bardziej krzywo spojrzą:

1. Chłopak 25 lat prawiczek, bez wcześniejszych związków.
2. Chłopak 25 lat, ale tylko i wyłącznie w relacji fwb z jedną osobą.

#fwb #zwiazki #pytanie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Na co dziewczyny bardziej krzywo spojrzą:


1. Chłopak 25 lat prawiczek, bez wcześniejszych związków.

2. Chłopak 25 lat, ale tylko i wyłącznie w relacji fwb z jedną osobą.


@mirko_anonim: Wiadomo, że 1 ale serio tak się spowiadacie sobie i zdajecie pełne reporty z poprzednich relacji?

A jak panna powie "trochę było tych facetów" albo facet powie "miałem niewielkie doświadczenie, raczej skupiałem się na jakości a nie na ilości" to druga strona
  • Odpowiedz
Jako rozowa to opcja 2 dla mnie jest gorsza. Wolę takiego który nie mial okazji do seksow niż takiego który wszedł świadomie w układ polegający tylko na seksie bo uważam że to strasznie płytkie i odrzuca mnie takie podejście. A to że ktoś nie znalazł dla siebie kogos fajnego przez wiele lat mnie nie odrzuca. Gust wielu kobiet jest spaczony i wybierają strasznie kiepskich facetów do zwiazkow a odrzucaja świetnych facetów i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @onepnch @chalwaklb @mateusz-bogacki @przegryw162cm naprawdę uważacie, że na lasce bardziej zaimponuje fakt, że wcześniej chłopak regularnie uprawiał seks z jakąś typiarą bez żadnego uczucia? Pytam na serio.

@Dietetyq miałem raz styczność z taką osobą, która robiła pełen wywiad (no może poza peselem xd) i drążyła dosyć mocno temat

@kosmita @programista15cm to co, it's over dla faceta?

@betonowa_klata i Anonim no właśnie też uważam, że to nie jest
  • Odpowiedz
tydzień temu wróciła z tą propozycją i się zacząłem zastanawiać


@mirko_anonim: porządnej dziewczynie mega zaimponujesz tym, że kolezanka proponowała fwb ale ze względu na swoje wartosci nie chciałes w to isc, bo porządne dziewczyny to obrzydza. Lachon co skacze po kutangach CIę wyśmieje, ale nie przejmuj sie tym. Najlepszy seks ma z kims kogo kochasz, masz więź, jest dla Ciebie wązny i jest to odwzajemnione. Nawet nie muszą paść jeszcze wyznania
  • Odpowiedz
naprawdę uważacie, że na lasce bardziej zaimponuje fakt, że wcześniej chłopak regularnie uprawiał seks z jakąś typiarą bez żadnego uczucia? Pytam na serio.


@mirko_anonim: Na to sa 2 banalnie proste testy

1. Przyznaj sie kobiecie starszej niz 25 lat, ze jestes prawiczkiem - bedziesz przez nia albo wyśmiany, albo zghostowany, bo uzna Cie za dziwaka.

2. Jakos przystojniacy z tindera rOOchaja na potege i kobietom to nie przeszkadza, nie maja nic
  • Odpowiedz