Wpis z mikrobloga

@kosmita: sam się wpierdzielił, jest od groma wyroków które jasno mowia ze przelew musi zawierać przynajmniej imię aleimentowanej oraz okres płatności. Jeden z fajniejszych wyroków jakie czytałem byl dla debila który wysłałem swojej ex alimenty tytułem masz szmato na bieliznę zebys po każdym #!$%@? kupowala sobie nowa lub na bieliznę erotyczna dla xyz. Sprytna alienatorka zdobyła klaule na wyrok i oddała vhlopa do komornika pomimo tego że chlop płacił na d,ieciaki
@stanleymorison: Kiedyś głównie chodziło o wygórowane alimenty (nieuzasadnione), które kobiety używały "na siebie" oraz po prostu alimenty dla małżonki (też coś takiego istnieje - i wbrew obiegowym opiniom znam przypadki gdzie były one uzasadnione).

A tutaj to takie heheh facet POTĘŻNIE ORA i przezywa babe heheh czemu się nie śmiejesz SiMpiE.
@stanleymorison: dokładnie tak jest to są pieniądze na dziecko. Ale problemem nie są same alimenty jak to że dużo chłopków ma ograniczony kontakt z dzieckiem pomimo tego że płacą co do grosza. Ja w ogóle podziwiam niektórych jak opowiadają historie że nie mają kontaktu z dziećmi bo żona zabrała z dnia na dzień dzieci do innnego kraju gdzie np ojciec od rana tyrał później z dziećmi jeździł na zajęcia a pani
@kosmita: raczej 500 plus i 700 z alimentów (chyba średnia w pl jest około tego) to 1200 na dziecko, raczej jego utrzymanie kosztuje więcej a pobierający rodzić poświęca jeszcze czas i organizuje opiekę całodobowo