Wpis z mikrobloga

Cześć, od pewnego czasu walczę z rebusem i nie jestem w stanie wymyślić hasła.

Wiem tylko, żeby nie skupiać się tam na żadnym otoczeniu (łące), ani niczym takim. Ważne są tylko te dwie postacie. Do tego kolor asa nie ma znaczenia, równie dobrze mógłby być karo, to by nic nie zmieniło. Trzeba pomyśleć kto tam jest z kim.

Czy ma ktoś jakiś przebłysk? ()

#rebus #pytanie #zagadka #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
piechurek9 - Cześć, od pewnego czasu walczę z rebusem i nie jestem w stanie wymyślić ...

źródło: f3dbf972-8e32-462c-9f4f-2ebf378ba0c9

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy: po polsku ale nie wiem czy jedno słowo wystarczy, po rozwiązaniu tego rebusa będę miał współrzędne geograficzne skarbu i dlatego proszę Was o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy: tak, mam współrzędne skrzynki, gdy znajdę ją w terenie to wpisuję w dzienniku swój nick i tak się ta zabawa terenowa toczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, nie znajdę tam żadnych ajfonów ani biżuterii ale jako samo spędzanie wolnego czasu, super sprawa
  • Odpowiedz
  • 1
@Iifeform: Dokładnie, w mojej okolicy jest mnóstwo różnych zagadek i jak sobie z jakąś nie radzę to zdesperowany szukam pomocy w sieci. Niestety w Polsce każdy fajny skarb nie utrzymałby się długo w terenie więc najczęściej kończy się na pojemniku z dziennikiem wpisów i jakieś drobne fanty (np. zabawki z jajek niespodzianek).
  • Odpowiedz