Wpis z mikrobloga

@noway321: chciałem zobaczyć co napisała i się okazjo, że mnie zablokowała XDDD nigdy nie pisałem nic pod jej wpisami, więc ona chyba przegląda polubienia negatywnych wpisów o niej i blokuje jak leci xD
  • Odpowiedz
Muszę pogratulować nowemu rządowi, że nawet miesiąc nie wytrzymali żeby nie zrobić afery na miarę PiS-owskich afer.


@noway321: Jakich afer? W sensie wprowadzenie jakiejś polityki, która ci się nie podoba, nazywasz aferą? xd
  • Odpowiedz
@noway321: Zaraz będzie zjazd botów od Tuska, że to nie afery, że to nie łamanie praworządności, a zatrudnianie swoich w SSP to tylko wtedy jka to eksperci, albo ze była mowa o niezatrudnianiu na stanowiskach zarządczych, a rada nadzorcza to nie organ zarządczy i tam można. xdd Obecnie rządy ryżego zapowiadają się jako jeszcze większy socjal (babciowe, kredyt 0%), wprowadzenie najgorszego lewactwa do ministerstw (vide pudel), a dodatkowo wstrzymanie strategicznych inwestycji,
  • Odpowiedz
Jak ma mi się podobać zabieranie mi kasy i dawanie jej deweloperom?


@noway321: Ale ja nie mówie, że ma ci się podobać, mi też się nie podoba. Tyle że nazywanie aferą tego jest manipulacją. Nikt tutaj prawa nie łamie, ani niczego nie kradnie.
  • Odpowiedz