Wpis z mikrobloga

Stało się, wczora juz kompletnie sie poddałem - dzwoniłem do rodziny żeby zbierac kapitał poza tym co mam i kupić zanim pociąg odjedzie z najmniejszym kredytem. Ostatnia stacja rozmowa z dziadkiem. Cel -> jak najniższy kredyt lub jego kompletny brak choćbym spał na materacu następne 5 miesięcy. Trzymajcie kciuki bo dziadzio ma z czego dać tylko sknera jest. #nieruchomosci
  • 12
@DildoShwaggins: Ponad połowę ceny mieszkania mam z oszczędności. Uzbierałem od rodziny 50k z opcją na 75-80k bezzwrotne. Ostatnia stacja może mi równie dobrze zbić kredyt jak i go kompletnie wyzerować albo też nie dać kompletnie nic.
@Tiab: To była przenośnia, materac i łóżko biorę ze sobą po prostu do nowego mieszkania póki nie dojdzie do remontu, będę mieć dosłownie łóżko i biurko aż nie będzie kasy na remont z ojcem
@Liarek123 jak zrobiłem wpis jakieś półtora roku temu, że pożyczam siostrze 120k na dom to w komentarzach Mirki pisały, że nie mam już siostry tylko dłużnika i że #!$%@? mi odda no i jestem debilem bo lokaty 6% xd fajna rodzina co daje 75k free, pewnie mają więcej ;) więc się targuj; powodzenia z dziadkiem
@DildoShwaggins: ani rodzice ani dziadkowie nie mają żadnego sensu "pożyczać mi" bo jedni mogą równie dobrze jutro odejść z tego świata i nie dożyć oddania nawet za 5 lat, a drudzy to moi rodzice. Licze na dziadka że był sknerą właśnie na taki moment w moim życiu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.