Wpis z mikrobloga

widziałem dzisiaj pierwszy raz na żywo Lil Masti czyli dawną Sexmasterkę, była dosłownie metr ode mnie, no średnia w opór, zestarzała się w c--j przez tą ciąże tym bardziej,7 lat temu jak się oglądało ją na YT to miała 27 to jeszcze nawet fajna była, ale to beka jakie czasy że kiedyś skakała na crystalu i mówiła o szybkich randkach a miała jednego chłopa praktycznie całe życie, robiła seksualny content na yt a teraz nawet jej nikt nie wytyka palcami na ulicy i ona odcięła się od image szmaty i zrobiła z siebie wielką niezależną silną kobietę która jest mamą, za jezusa to było, wtedy by ją ukamieniowali dzisiaj to norma
#sexmasterka #lilmasti #famemma #kiedystobylo #ehhhhhhhhhhhhh #lewica #feminizm #polka #przegryw
karix98 - widziałem dzisiaj pierwszy raz na żywo Lil Masti czyli dawną Sexmasterkę, b...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karix98: Jak była u szczytu popularności to jeden youtubowy specjalista od spraw damsko męskich mówił że ona musi być zakompleksioną osobą z niską samooceną.
Któregoś razu pokazała swój rodzinny dom,wieś i gospodarstwo z zapuszczoną drewniana zabudową.
Pewnie na wszelkie sposoby chciała się wyrwać ze wsi i z biedy to sobie znalazła faceta z kasą i się z nim trzyma.
A co do starzenia to tak jest z kobietami,milfy to jakiś
  • Odpowiedz